Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg 13.kell megjönnie.....

Elvileg 13.kell megjönnie.. Mikor teszteljek kb? Vagy még korai lenne? Normális dolog az hogy 24 óta folyásom van? Elég hosszú idő ez már és hát kellemetlen már..

Figyelt kérdés
Köszi szépen a választ ha lesz aki tud valamit mondani
2020. júl. 7. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Késés, tehát 13.-a előtt felesleges tesztelni.
2020. júl. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi 1es!
2020. júl. 7. 01:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Várd meg hogy 1 napot késen:)

Én igaz mindig korán teszteltem nekem 5nappal nem várt előtt volt pozi. 10+5hkm

2020. júl. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazából akik biztosra tudják az ovu idejét azoknak nem árt a korán tesztelés, mert biztosan mutatja a teszt, ha terhesség van. Ha viszont nem tudja az ember és pl épp később volt akkor bizony előfordul, hogy késés után lesz csak pozi. Tulajdonképpen nem is késik nekik. Akkor tesztelsz amikor szeretnél. Nem várt után a napszakban bármikor. Előtte meg reggeli vagy ha nem iszol 2-3órát és nem is pisilsz a délutáni is jó.


Pl én tudtam az ovu napját, 11. Dpon délután is pozi lett a teszt.

2020. júl. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsi csajok néztem a naptáram alkalmazást hogy jelöltem a folyasokat és már 20.volt azóta kb tart is.. Este volt egy bal oldali erős hasszurkám viszont ott van egy cisztám is.. Szerintetek??
2020. júl. 7. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!