Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmaradt menstruáció előtt,...

Elmaradt menstruáció előtt, volt aki megérezte hogy babája lesz? És ha igen,ki mikor csinált csinált tesztet?

Figyelt kérdés
2020. júl. 7. 18:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%

Megéreztem, igen. Hogy miért azt nem tudom, de előtte ilyen soha nem volt. És tényleg abban a hónapban jött össze a baba.

A nem várt napján teszteltem, pozitív lett

2020. júl. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem, nem éreztem. Az első jel a vérzés kimaradása volt. Akkor viszont a korábbi mellfájdalom, ami a menzeszt előzte meg, az ekkor jött elő (bár ilyen máskor is volt), viszont ekkor sokkal intenzívebb volt. Nekem ekkor 22-25 napos ciklusaim voltak. Kivártam a leghosszabb ciklusomat, ami 30 napos volt, a 31 napon csináltam tesztet. A szememet kiverte olyan pozitív volt, nem kellett képet felraknom ide, hogy eldöntsék, hogy pozitív-e. :)
2020. júl. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

Én teljesen megvoltam róla győzödve, hogy nem vagyok terhes, csak aztán azt álmodtam, hogy csináltam egy terhességi tesztet ami az álmomban negatív lett, aztán reggel amikor felkeltem az álmom miatt csináltam tényleg egyet és pozitív lett :DD (másfél év próbálkozás és olyan 50 negatív teszt után)

Amúgy a 31. ciklusnapomon csináltam (11DPO-n).

2020. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem vasárnap lesz a nemvárt,és valamiért úgy érzem most sikerült.

4 éve várjuk a csodát,millió vizsgálat,sikertelen inszem,és lombik után,valamiért most elkezdtem reménykedni. Olyan erős ez az érzés hogy biztos vagyok benne hogy most sikerült.

Persze próbálom magamat nem beleélni,mert félek a csalódástól,de a “bizonyosság” érzése sokkal erősebb.

2020. júl. 7. 21:18
 5/17 anonim ***** válasza:
Én megéreztem, a nemvárt napja előtt 4 nappal teszteltem. Pozitív lett.
2020. júl. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, nagyon szorítok!! Majd írd meg ☺️
2020. júl. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Utolsó köszönöm,nagyon kedves Tőled! Mindenképp megírom. 😊

Úgy tervezem hogy vasárnap tesztelek egyet reggel,akkor lesz a nemvárt napja.

2020. júl. 8. 08:55
 8/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nekem kedden van a nemvárt napja, ugyan csak az 5. próbálkozós hónapunk, de a férjem spermogramja nem jó, most kezdte el szedni a vitaminokat, még időbe telik, ha egyaltalán sikerül spontán.. de reménykedünk.
2020. júl. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kedves 8. Én is keddre nem várom. Drukkolok :) P.
2020. júl. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%
Köszönöm nagyon, én is drukkolok mindenkinek!
2020. júl. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!