Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ebből még baba?

Lehet ebből még baba?

Figyelt kérdés

A menzeszem össze vissza volt meg,volt 2hónapig hó elején,utána 2hónapig a közepén és 2hónapig a végén,29.-én jönne meg,de nem késik,bár abba se vagyok biztos ez miatt,a luteálist se tudom,csak annyit tudok hogy múlthónap közepén volt peteérést és talán 15.-én lehetett ovu,de ezt se tudom biztosan.2,5 hétben éreztem alhasi görcsöket,szúrkálodást.

Teszteltem de negatív az eddigi tesztek,azt se tudom mikor kéne tesztelnem igazából.

A kimaradt menzesz 3.-4. napjától erős hányingerem van,többet szédülök,gyakori vizelés és a hasamban fura nehézséget érzek,amit eddig nem éreztem,a köldököm alatt görcsöl néha.

A várt nap óta nem jött meg a menzeszem.

A nőgyógyászhoz,egyenlőre nincs időpontom csak pénteken kapok.

De addig viszont mégőrülök,hogy mi lehet ez.

Minden hónapban megjött eddig,ha késett is akkor általábban 1 napot de az is csak tavaly volt,azóta minden hónapban megvan normálisan.


Valakinek esetleg valami ötlete?

Valakivel esetleg volt már ilyen?

Most kétségbe vagyok esve,mert nem értem ezt a helyzetet.


Tudom,hogy nem vagytok se látnokok,se jósok,nem láttok belém,mindenféle képpen elmegyek orvoshoz,de addig szeretnék kérni segítséget tőletek.

Csak normális válaszokat szeretnék kérni tőletek!



2020. júl. 8. 23:03
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem beleírni,hogy védekezés nélkül voltam együtt a férjemmel,amikor elméletileg a peteérés volt és ovu is másnap.
2020. júl. 8. 23:07
 2/2 anonim ***** válasza:
Így, hogy nem tudod fixen, mikor van peteérésed, az a legbiztosabb, ha 2 naponta együtt vagytok. Ezek alapján, amit írtál, összevissza van az is. Vagy vegyél ovutesztet.
2020. júl. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!