Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő kell a hímivarsejtn...

Mennyi idő kell a hímivarsejtnek mire találkozik a petesejttel?

Figyelt kérdés
Pont peteéréskor vettem be esemény utánit (escapelle) és arra lennék kíváncsi, hogy az aktus és a tabletta bevétele közti időintervallumba esetleg már megtermékenyülhetett e a petesejt? Úgy olvastam, hogy az escapelle már nem véd a beágyazódástól,vagy az ovut késlelteti, vagy pedig a kiszabadult petesejtet védi a megtermékenyítéstől. De mi van ha már megtermékenyült mire bevettem? Kicsit izgulok!

2020. júl. 10. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az az eset, amikor a tabletta ellenére teherbe esnek. Mennyi időre rá vetted be? Nehéz megmondani, hány óra kell, míg felérnek a spermiumok.
2020. júl. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Huhh ez nem valami megnyugtató. Kb 3 max 4 órára rá.
2020. júl. 10. 16:21
 3/9 anonim ***** válasza:
.....
2020. júl. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként nem élvezett belém a párom, csak pár nyomás erejéig tette be, csak az a probléma, hogy előtte már volt egy ejakulációja, ezért az aggodalom. Bár logikusan gondolkodva, amikor élesben beleélveznek a nőbe, akkor a spermium nagy sebességgel kilövell és így jutnak fel. Ha az előváladék tartalmazott is az előző ejakulációból spermiumot, elég kevés az esélye, hogy feljutott, hisz az előváladek csak egy kis "maszat szerűség"...
2020. júl. 10. 16:37
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, így én gyógyszert sem vettem volna be.
2020. júl. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát engem még így is megesz a fene!
2020. júl. 10. 16:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem statisztikailag annyira minimális így az esély, hogy a nullához közelít. Ne aggódj.
2020. júl. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Majd megírom 2 hét múlva, hogy mi van velem, akkorra várom a menzeszem :)
2020. júl. 10. 17:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem írtál semmit, szóval tuti nem jött meg...
2020. nov. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!