Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 34 éves vagyok a párom 37. 3...

34 éves vagyok a párom 37. 3 és fél hónapja vagyunk együtt és nagyon hirtelen besikerült a baba, mert 12 hetes terhes vagyok. Elejétől fogva nem védekeztünk,meg is beszéltük. Jó a kapcsolatunk, szeretjük egymást. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2020. júl. 13. 20:17
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
85%
Szerencsén múlik. 25 voltam, a párom 26. 5 hónapja voltunk együtt, amikor teherbe estem. Ez volt 12 éve, most a 4.babát tervezzük. Nem mondom, hogy nem voltak hullámvölgyek, de hol nincsenek?
2020. júl. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
57%
Azt gondolom, hogy egy újabb gyerek fog szívni a szüleik felelőtlensége miatt.
2020. júl. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen korán nem tanácsos gyermeket vállalni, de akár működhet is a kapcsolatot. Bármi lehet még, annyira nem ismertek egymást, sajnos van esély arra is, hogy nem fog működni a dolog és a gyerek issza meg a levét.
2020. júl. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
93%
bátor.....
2020. júl. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Igen nem tanácsos ennyi idő után de 34 évesen az ember nem biztos hogy vállal egy abortuszt hogy utána vagy szülhet vagy nem.

Én bízom benne hogy vagyunk mindketten annyira érettek hogy tud működni a dolog.

2020. júl. 13. 20:32
 6/35 anonim ***** válasza:
95%
Azèrt ez tènyleg durva, hogy az elejétől fogva nem védekeztek. Gyakorlatilag egy ismeretlen ember volt... 3,5 hónap alatt ki sem derül, hogy összeilletek-e vagy sem. Felelőtlenek vagytok, de nagyon.
2020. júl. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
99%

Ok, hogy 34 évesen nem akarsz abortuszt, de azért az emberek hagynak időt maguknak, hogy megismerjék egymást. Én biztosan választottam volna valamilyen fogamzásgátló eszközt és amikor komolyabb már a dolog, akkor ok, jöhet a baba. De nektek kb első együttlétből megfogant a baba.

Igazán bátor.

2020. júl. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
97%
Hát ha azt vesszük az én szüleimnek 3 hónap ismeretség után csúszott be védekezés mellett a tesóm. 37 éve házasok. Vannak akik több év együttélés után házasodnak össze, majd pár hónap múlva elválnak, mások meg pár hónap ismeretség mellett együtt maradnak egy életen át. Szerintem ez rajtatok múlik. Sok boldog babavárást! :)
2020. júl. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
74%

Felejtsétek már el ezt a marhaságot, hogy abortusz után nem lehet több gyerek. A mai abortusz eljárás mellett ilyen nincs..


Igazából a Te/Ti dolgotok. Senkire sem tartozik.

Gyanítom ha tényleg minden olyan frankó lenne magasról tennél mások véleményére.

2020. júl. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
50%

Semmit.

(én 25 voltam mikor a 3. napon teherbe estem a 22 éves "páromtól", 7,5 éve vagyunk együtt, van tervezett gyerekünk is már)


Egyebként ebben mi a nagyon hirtelen?

2020. júl. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!