Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt "menstruáció " szerű...

Volt "menstruáció " szerű vérzése a terhesség legelején másnak is? Lent a többi

Figyelt kérdés

Nos nekem előrehajló méhem van...

A lényeg, hogy próbálkozunk egy ideje a párommal. 06.29.-én volt ovum, együtt is voltunk... de 07.13.-án megjött, így elkönyveltem hogy ez nem jött össze, viszont már 4 napja vége, de még mindig érzékenyek a melleim és vannak kisebb hányingeréim... gondoltam veszek egy tesztet, mert miért ne?! És pozitív....

Olvastam valahol, hogy akinek előre vagy hátra hajló méhe van, az a terhesség első 1-2 hónapjában "menstruál" még... ez igaz? Vagy sürgősen doki?



2020. júl. 21. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért csinálj csak mégegy tesztet.

1. lehet kémiai volt, menzesszel levált a nyálkahártyával. Később a teszt negatív lesz mert kiürül a hcg.

2. Méhen kívüli terhesség. Iszonyú görcsökkel pozitív teszttel azonnal ügyelet!

2020. júl. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj egy időpontot, menj el dokihoz abból baj nem lehet. Jobb biztosra menni, különben most több hétig ezen fogsz idegeskedni. Nyilván ez csak az én véleményem, de én elmennék
2020. júl. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mindenképpen megyek orvoshoz, csak nem tudtam eldönteni hogy menjek ma, vagy ráér
2020. júl. 21. 10:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, ilyen korán, semmit nem lát a doki. Tehát alapvetően felesleges, ugyan a pozi teszt miatt megnéz, de azt fogja mondani tesztelj pár nap múlva és menj vissza egy hét múlva.


Mennyire lett pozi a teszt? Ilyenkor azt kell nézni, hogy mondjuk két nap múlva erősebbet produkálsz e vagy gyengébbet. Ha halványka volt, akkor valószínű kémiai volt, ha erős pozitív, akkor még akár baba is lehet. Legjobb esetben a doki kér két vérvételt hcg-re abból okosabb lesz, mert uh-n semmi nem fog látszódni.


Minden jót!

2020. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Halvány volt, de majd 2 nap múlva tesztelek még, és csak utána megyek esetleg dokihoz
2020. júl. 21. 11:25
 6/8 anonim ***** válasza:
igen 6 hetes terhesen-mint kiderül ennyi idős terhes voltam-és haematoma okozta. A baba megmaradt-igaz volt küzdés érte ma már elmúlt 16 éves.
2020. júl. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6+ Menj a dokihoz, hogy időben tudjanak rajtad segíteni. Ha félvállról veszed, simán lelőkődhet..
2020. júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7+ Aznap csináltam pont a tesztet és délután jött meg másnap reggel doki 3 hét fekvés-szigorú fekvés. És mit mondott a doki, aki világi volt: csak a csodába bízhatok, forduljak Istenhez, mert az orvostudomány ennél többet nem tehet ilyen helyzetben, nincs rá gyógyszer stb.-ugyanis a haematóma nagyobb területen volt mint maga a baba. Jónak mondta:D Megtettük:)
2020. júl. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!