Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasonló pajzsmirigy értékek...

Hasonló pajzsmirigy értékek mellett kinek milyen hamar sikerült a baba?

Figyelt kérdés

Ma voltam pajzsmirigy vizsgálaton, a következők lettek az értékeim:

TSH 2,6

FT3 6,84

FT4 9,03

Endokrinológushoz augusztus végére kaptam időpontot. Kíváncsi vagyok, hogy hasonló értékekkel kinek mennyi idő alatt sikerült teherbe esnie.

Ez nagyon súlyos alulműködésnek számít?



2020. júl. 21. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 4,8 volt egy vetélés után. Ekkor derült ki, egy év alatt ment le 2-re majd kiderült az IR és arra kaptam gyógyszert. 3 hónappal később 1,6 volt a TSH és terhes is maradtam abban a ciklusban.


Szülés után két évvel 9 lett a TSH-m majd fél évre rá már csak 2,8


Tehát random dolog, hogy mennyi idő alatt kerül jó érték közelébe.


Ismerősöm 10-12-es TSH-val szülte mindhárom gyermekét, semmivel nem tudták levinni, a gyerekek egészségesek.


Ha van szedve pótlás, akkor nem lehet gond a teherbe esés. Pótlás nélkül viszont lehet sikertelenség meg vetélés.


Sok sikert!

2020. júl. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem most 2,3 a TSH, 2 hónap alatt 2,5-ről ment le. Mivel nincs autoimmun pm betegségem, jódot szedtem, szerintem az segít. T3: 6,8 T4. 12. Fél éve próbálkozunk, holnap megek endokrinológushoz. Ha gondolod, mondom majd, mit mondott.
2020. júl. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#2: Írj majd mit mondott, nagyon kíváncsi vagyok.

2020. júl. 22. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!