Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hét van nemvártig , ha...

1 hét van nemvártig , ha ilyenkor teljesen negatívok az ovo tesztek , akkor az azt jelenti, hogy nem sikerült ez a hónap sem? (jósteszt)

Figyelt kérdés

Bocsánat , lehet bután hangzik a kérdésem, vagy lehet tényleg butaság, csak azért gondoltam , mert ugye mondják, hogy jós tesztelni is szoktak vele.

Vagy az nem így működik?



2020. júl. 23. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyenkor teljesen negatívak az ovutesztek, az azt jelenti, hogy nem ovulálsz, és nem többet.

Jóstesztelni amúgy nem tudsz a menstruáció előtt 1 héttel, mert még be se ágyazódott az a szerencsétlen petesejt, nincs mit tesztelni.

Szerintem hagyd és bírd ki mostmár azt az egy hetet.

De ha olyan őrületesen mindenképpen akarsz jóstesztelni, akkor itt jól leírják [link]

2020. júl. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen pont itt olvastam róla..:D kb úgy számoltam a 8.dpo -n lehetek. De nyilván nem biztos.

Igen valóban reggel kellett volna tesztelni.

Holnap reggel megnézem azért majd..:)

köszi a segítséget.

2020. júl. 23. 18:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem full pozitib volt az ovu tesztem amig el nem kezdtem vérezni. Joskent használtam.
2020. júl. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez totál felesleges, semmit nem jelent.
2020. júl. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyenek voltak a tesztek, amikor terhes lettem. Összehasonlítási alapom sajnos vagy inkább szerencsére nincs, mert elsőre sikerült a baba.

[link]

Sokaknal olvastam hogy nem működött, szóval erre nem érdemes adni. Én azért teszteltem mert berendeltem vagy 90 db ovu tesztet, gondoltam eljátszok vele.

2020. júl. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!