Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Egy ideje próbálkozunk a párommal,de eddig sajnos sikertelenül.

Utobbi időben viszont nem vagyok túl jol,hányingerem van,a jobb mellem nagyon fájt főkép a mellbimbóm körül,idegesseb is voltam a kelleténél aztán persze elkezdtem reménykedni,de sajnos megjött a menzim.Ma van a 3.napja hogy megvan,de kicsit megijedtem mer 1nap fogjuk ra hogy megvolt de azis aligha tegnap is nagyon keves es ma már csak barna foltok itt ott..milehet ez?felek hogy valami zavarom van🙈Volt valakivel hasonló?


2020. júl. 25. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
A menstruáció nem mindig egyforma. De akár valami vírus is lehet.
2020. júl. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Általában hormongondra utal, de ez lehet egyszeri eset.


Ugyan ritka, de akár terhes is lehetsz mivel azt írod teljesen eltér az átlagostól. Viszont akkor már egy teszt is vígan kimutatja hiszen terhesség okozná. Ellőhetsz egy tesztet, de terhesség esetén nem kell majd keresni ennyi idő után, illetve a negatív az tuti negatív. Szerintem nagyon kicsi az esély így babára és amúgy sem jó dolog terhesség eleji vérzés.


Minden jót.

2020. júl. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!