Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehetett ovum? Van...

Mikor lehetett ovum? Van esélyünk babára?

Figyelt kérdés

28 naposak a ciklusaim.

Ciklus 11. nap: nagyon nagyon kívántam a szexet

Ciklus 12. nap: enyhe hasszúrka kezdődött délelőtt. Hol előjött hol nem, de alig észrevehető volt. Egy rugalmas nyak darab jött ki belolem.

Ciklus 13.nap: nagyon erős hasfajas. Szó szerint szorított (nálam ez tipikus kozepidos fájdalom) Délután kezdődött és éjszakára erősödött. Nagyon nedves voltam belülről, rugalmas nyak darabka jött ki belőlem. A melleim kicsit bedurrantak, fajtak.

Ciklus 14. nap:minden fájdalom megszűnt.

Egyutt voltunk a 10. Cn-on 1x, a 11. Cn-on 2x, 12. Napon szüneteltünk. És a 13.napon szintén 2x


2020. júl. 25. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Ennyi megfigyelés mellet mi a szöszért nem használsz ovutesztet?



A tünetek sikertelen ovukor is jelentkeznek. Pl nálam már 16 napja voltak tünetek azt hittem meghalok úgy fájt... mensi sehol teszt negatív xD tehát jó esély van rá megint nem volt ovum.


Nem lehet tudni a tünetek alapján...a teszt sokkal pontosabb.


Sok sikert a babához! Alapvetően jó időben voltatok együtt akármelyik nap is volt ott az ovu.

2020. júl. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En nezek hot is. Olyan szurka volt kozepidoben hogy csak na. De nekem mindig 19-22 nap közt van ovum.

Sztem nézz hot is az ingyen van ha időzíteni kell az együttlétet. vagy szeretkezzetek minden másnap ;)

2020. júl. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!