Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu után úgy érzem terhes...

Ovu után úgy érzem terhes maradtam. Valakinek bejött ez a megérzése?

Figyelt kérdés
Délután még depiztem, bár a 2.dpon vagyok hivatalosan elkönyveltem ezt a hónapot is sikertelennek. Jókor voltunk együtt. Egész délután vásároltam, de egyre depisebbé váltam. Bárhova neztem korombeliek uvoltozo bábával, előttem is egy csaj szeretgette a kislányát. Meg az újságos állványon is egy terhes nos újságot pillantottam meg. Egyre mélyebb pontra kerültem. Most este pedig elkapott egy hatalmas félelem. Szerintem sikerült.. Jobb időben nem is lehettünk volna együtt. Van egy megérzésem. Nem tudom bevallik e de szerintem terhes vagyok legalábbis elkezdodott valami. De jelenleg kicsit panikolok is.. Fogalmam sincs mi van...
2020. júl. 27. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem utána közvetlenül, hanem 5 nappal az együttlét után jött ez az érzés. Elkezdett fájni a hasam, és bekapcsolt a "beteszek egy betétet, mert meg fog jönni" érzés, aztán a szívemhez kaptam, hogy bizony nem jön még meg, mert még több, mint egy hét volt hátra. Napok óta érezgetem ezt az érzést, és már remegek, hogy tesztelhessek végre, még 3-4 napot várok, de mindjárt megtudom, hogy jól érzem-e, hogy bizony ez most más.
2020. júl. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megy a drukk! Írj majd mi volt.
2020. júl. 27. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Te is! :))))
2020. júl. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egy tök szép időszak, ez a két hét várakozás. Én nyolc hónap próbálkozás után estem teherbe, de szívesen emlékszem vissza mind a nyolc luteális fázisra. Ilyenkor még akármi lehet. Élvezzétek ki :) Nekem amúgy nem volt ilyen megérzésem, csak nagyon, de tényleg nagyon biztató volt a hőgörbém (ovu teszteltem meg hőgörbéztem is, megadtam a módját) (tankönyvi trifázisos volt, mint utóbb kiderült). A 13. dpo-n éreztem, hogy na, ez most valami olyan, ami még nem volt... de az egy nagyon egyértelmű, különös hashúzódás volt. És pozitív is lett a teszt.
2020. júl. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

7 év alatt sokszor éreztem, hogy na most!!


Kétszer lettem terhes (sajnos az első missed ab) egyiknél a fejem tettem volna rá, hogy nem leszek terhes, annyira el is engedtem, hogy 6 nap késés után jutott eszembe, hogy mensim sehol.


A másodiknál se a hőgörbém se a 21. Napi progeszteron nem utalt terhességre sőt...aztán mégis.



Sztem ez nem megérzés hanem akarás....minél jobban vágyunk babára annál több tünetet veszünk észre amik amúgy is jelen vannak.


Na de azért sok sikert. Biólógiailag biztos nem érezhetsz semmit, gondolni meg azt gondolsz amit szeretnél :) van akinek bejön a vak optimizmus xD nálam pont a pesszimista hozzáálláskor fogantak xD

2020. júl. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem jött aktus után egy fura érzés, még a férjemnek is szóltam... És bejött:))
2020. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszer éreztem ilyet. Nem voltam terhes. Rákövetkező hónapban biztos voltam benne hogy esélyünk se volt, lekéstük a peteérés, nem kicsit. És mégis pozitív lett a tesztem.
2020. júl. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!