Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen a beágyazódási vérzés?

Milyen a beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés
Hanyadik napon volt? Tünetek(hasfájás, egyéb)?
2020. júl. 28. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Leginkább olyan, hogy általában nincs. Ritkán (10 nőből 1-nél) valamiféle pecsételgetés menses előtt pár nappal. Arról megoszlanak a vélemények, hogy ennek bármiféle köze van-e a beágyazódáshoz, esetleg csak hormonmegingás, véletlen egybeesés, amit összekötnek a beágyazódással.


Görcsöm viszont volt, de az mindig van pont az ovuláció és az esedékes menstruáció között.

2020. júl. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Semmilyen, ugyanis nem létezik. Ez csak a gyakorikérdések népének legendája.
2020. júl. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Mi 7 évet vártunk babára. Tehát 10éve vágtunk bele. Akkoriban is sokat olvasgattam itt gyakorin, de akkor még nem létezett beágyazódási vérzés. Egyetlen poszt nem szólt róla és itt mint kérdés sem merült fel. 3szor voltam terhes, én egyszer sem tapasztaltam pecsételést, de több anyuka ismerősöm sem.


Nem állítóm, hogy nem létezik, de 3 éve még egy szó sem volt itt gyakorin sem róla, azóta meg 10-ből 8-an ezen pörögnek. Tehát ha azt vesszük 3 éve létezik XD Előtte nem létezett... én mondjuk nem hiszek benne, azt inkább elhiszem, hogy hormonális kilengés van, mégpedig az ösztrogén megemelkedése okozza a pecsételést. Az meg vak szerencse, hogy közel van időben egy esetleges beágyazódási időhöz. Mivel a beágyazódás idejét sem lehet bizonyítani, hogy pontosan mikor történik meg, így nem lehet állást foglalni az ügyben.


10 év alatt brutálisan visszafelé fejlődnek a nők, már bocsánat, de itt olvasottak alapján mondom csak, nyilván azért ez egy kisebb réteg, de minden napra jut 5 kérdés, hogy megjött a havim, lehet mégis terhes vagyok? Évekkel ezelőtt ilyen kérdések fel sem merültek.. most meg már azon pörögnek, ha megujjazzák, vagy spermás kádban fürdenek és jaj terhesek lesznek.


Nekem ez a beágyazódási vérzés is hasonló szitunak tűnik. Sokaknak alapból pecsételéssel indul a mensijük, van akinek napokkal előtte. Van akinek lesz belőle baba van akinek nem.


Nagyon keveseknek van, vagy veszik észre, hogy lesz egy pecsét, de az olvasottak alapján 5 forintosnál nem nagyobb egyszeri pecsétről beszélünk, de inkább még kisebbet szoktak észrevenni bugyin. Na már most mindenki eldönti ki miben óhajt hinni esetleg nőgyógyászt érdemes erről faggatni, de ez is baromi ritka jelenség.


Már kiváncsian várom, mondjuk 10 év múlva mi lesz a menő hiedelem terhesség kapcsán :D

2020. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem vár előtt volt egy kis rózsaszínes maszat. Utána pozitív lett a teszt. Na mondom akkor nekem volt ez a híres neves beágyazódási vérzésem. De már majdnem 6 hetes voltam, mikor ugyan olyan rózsaszínes maszatot tapasztaltam. Egyből panik, ügyelet. Kiderült h hematoma, kaptam rá progi pótlást. Tehát vszinu nem beágyazódás vérzés volt...


30hkm

2020. júl. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!