Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sok hasonló topik van viszont...

Petraaa999 kérdése:

Sok hasonló topik van viszont mindegyik régi, szeretném ha lenne egy új ebből! Párommal több hónapja próbálkozunk a baba projekttel viszont még mindig semmi, dokihoz még nem szeretnék menni, hisz az én 6 hónapom még nem sok.szerintetek?

Figyelt kérdés
Tegnapra nem vártam. Ma még mindig semmi viszont a derekam már nemvárt előtt 1 nappal fájt, azt hittem megjön de mégse.(általában este érzem hogy fáj, reggelre megjön). Mellem nagyon fáj és már most láthatóan sokat nőtt a 2 hete vett bikinim nem jó rám.. tesztet csináltam a mai nap is, sajnos negatív, érdekelne hogy más is járt már e ilyen cipőben, reménykedhetek e még? vagy szimplán csak sokat késik.. Már nagyon jó lenne egy babóca.

2020. júl. 29. 08:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egy nap késés még egyáltalán nem sok. Sajnos ilyenkor a PMS és a korai terhesség tünetei hasonlóak, viszont azt le kell szögezni, hogy ha a tüneteket a hcg okozná, akkor már mutatnia kellene a tesztnek. Amúgy a puffadás és a cicifeszülés nekem is van minden egyes menstruáció előtt, és sosem voltam terhes. Szerintem inkább PMS, amit érzel, legfőképpen a negatív teszt miatt.
2020. júl. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idősek vagytok?


Azt szokták mondani, hogy 35 fölött már 6 sikertelen hónap elteltével ajánlott megkezdeni a vizsgálatokat.


Mikor vagytok együtt, milyen gyakran? Figyeled a ciklusod?

2020. júl. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Igen nekem is mindig feszül stb de ennyit még sosem nőtt, a remény hal meg utoljára, olvastam már hasonlót ahol írták hogy csak később mutatta ki a teszt. Most várok péntekig ha addig sem jön meg tesztelek ismét.


23-22 évesek vagyunk, már megérzem a peteérést is mióta figyelem, ilyenkor mindig együtt vagyunk amikor csak tehetjük.. Lehet csak nem tapad meg.. Én már nem tudom:((

2020. júl. 29. 09:17
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én megértelek, mi is fél éve próbálkozunk és pont ma jött meg. Ennek ellenére azt mondom, még várjatok egy fél évet, egy évig teljesen normális, ha nem jön össze. Nincs mit ezen értetlenkedni, millió meg egy oka lehet, peteéréskor együtt lenni sajnos nem elég, nagyon sok dolognak kell stimmelni ahhoz, hogy sikerüljön. Egy ciklusban csak 20-25% esély van rá. HA egy év után sem sikerül, akkor érdemes orvoshoz fordulni.

Ha tudod mikor volt az ovulációd és már eltelt azóta legalább két hét, akkor már nagy eséllyel kimutatná.

2020. júl. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Lehet kimutatná már, lehet nem. Mindenesetre várok, most mást amúgy sem tudok csinálni 😊
2020. júl. 29. 10:37
 6/19 anonim ***** válasza:
25%

Mi is fél éve próbálkozunk, most kezdem majd a kivizsgálásokat, azt mondtam, már túl vagyunk az egy éven.


Én nem igazán hiszem, hogy ha egy 30 alatti pár mindig tudatosan együtt van ovukor, akkor normális, hogy még fél év után sincs baba, tekintve, hogy más meg attól is teherbe esik egy "nem vigyáztunk" esetből, hogy még azt sem tudja, mikor van az ovuja.


Persze, ti még fiatalok vagytok, belefér az a plusz fél év, de én mindjárt 29 és gyerek még sehol...

2020. júl. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ezért csodálkozom én is mikor valakinek csak ugy becsúszik. Ha a pár tudatosan tervezi akkor meg semmi. De egyébként úgy komolyabban talán ez a 2. Hónap mióta felismerem már úgy tényleg hogy mi mikor miért történik.. Nektek is mihamarabbi babásodást!
2020. júl. 29. 11:16
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Legyetek már kicsit türelmesebbek! A spermiumnak nagyon hosszú és akadályokkal teli utat kell megtennie. Egy hónapban kb.25%esely van a teherbeesésre, ráadásul a terhességek kb.ötöde sajnos megszakad. Ha rágörcsöltök annál nehezebben fog jönni. Nem bántásból írom hanem segíteni szeretnék. Élvezzétek az életet. Jönni fog. Tapasztalat. Szorítok mindenkinek.
2020. júl. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Engem az érdekelt volna, hogy volt e már valakinek olyan, hogy nemvárt napján sem muatta még ki a pozit hanem csak napokkal utana :)
2020. júl. 29. 13:02
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"Élvezzétek az életet. Jönni fog. Tapasztalat."


Vagy nem. A kolleganőmék 3 éve várnak babára, az unokatesómék lassan 2 éve, a barátnőmék... szóval, folytathatnám...


Ezzel nem azt mondom, hogy az első sikertelen hónap után rohanni kell az orvoshoz, de mind tudjuk, hogy manapság ez a dolog sajnos már nem úgy működik, hogy az ember élvezi az életet, szexel, mikor megkívánja és majd biztosan jön valamikor. Ezt se akarjuk már elhitetni.

2020. júl. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!