Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » IR-es társaim, mi a véleményet...

IR-es társaim, mi a véleményetek az Insumed terápiáról?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az egyik endokrinológus doki javasolta nekem ezt a terápiát, és nagyon kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy szerintetek hatásos-e, vagy aki részt vett benne, neki használt-e.


Előre is köszi a válaszokat! 🙂



2020. aug. 3. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy hálózatépítő cég terméke. [link]


Rákérdeznék a dokinál a jutalékára, mielőtt beszedem.


A lassan klasszikusnak mondható 3-as kezeléssel (+pszichológussal a 4.pillér) lett 3 gyerekem. Szkeptikus vagyok a megjelenő csodaszerekkel kapcsolatban.

2020. aug. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is szkeptikus vagyok alapvetően, nem hiszek a csodaszerekben. De gondoltam rákérdezek, mert itt őszinte véleményeket látok, nem csak a marketinges maszlagot. 🙂
2020. aug. 3. 10:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy olyan betegség / anyagcsere tulajdonság, amire az összes “csudimudifogyi“ cucc hatástalan. Főleg az ehhez hasonló, divatos műanyag kaják / turmixok, amiket normális, organikus étkezés kiváltására ajánlanak, ami borzasztó. A ‘zsírszegény’ hülyeségeikkel jönnek, holott minden épeszű IR-es tudja, hogy a megevett zsírból soha nem lesz testzsír. A mi szervezetünk ellensége a magas glikémiás indexű szénhidrát, amiből sajnos ezeknél a műkajáknál kijut rendesen. Második összetevő: burgonyakeményítő. Ember... magadnál vagy, hogy ezt ajánlod... egy inzulinrezisztensnek?! 😰🤯

A megfelelő, tartós, alacsony glikémiás indexű, organikus étrend az egyetlen, ami képes orvosolni a túlsúlyt és az egyéb tüneteket.

2020. aug. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
És organikus alatt természetesen NEM azt értem, hogy méregdrága bio készítményeket vásárolj, hanem az étel készüljön VALÓDI nyersanyagokból, ne előre csomagolt mű dolgokból.
2020. aug. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát bizony, gyökeres változtatás nélkül nem megy. Én hat hete csinálom a 3-as kezelést, lassan elmondhatom, hogy átszoktam.😀


Őszintén szólva nézegettem az egész terápia összetételét, és szerintem nekem kevés is lenne a napi háromszori étkezés, nekem kell az a 30-(10)-50-10-30 gramm, amire ráálltam (120-130 grammon vagyok amúgy). Sajnos borzasztó volt az inzulinom, nagyon magas.

2020. aug. 3. 14:05
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Több ismerősöm teljesen lefogyott vele. Anyukám, aki inzulinos cukorbeteg semmi mással nem tudott fogyni, ezzel sikerült neki elég sokat.
2020. aug. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!