Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesbe eshettem?FONTOS!!!

Terhesbe eshettem?FONTOS!!!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy pénteken volt peteérésem naptár szerint viszont csütörtökön volt átlátszó fehér nyákom. Párommal szombat este tudtunk eggyütt lenni és vasárnap. Szerintetek így teherbe eshettem? 6dpon volt egy nagyon iszonyatos derék fájásom kb 1percig tartott, onnantól kezdve egészen a 11.dpo ig voltam a hasamban a méhem körül a petefészkemnél szurkálódások nagy picikék azóta nincs tünetem a mellem egy kicsit érzékeny de csak ha meg fogom. A hőm 37.1volt. A ciklusom mostanában rendszertelen,szokott késni 1–2napot. Most szombatra nem várom ( agusztus 15.)

2020. aug. 12. 12:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem szabad ezt csinálnod, mert saját magad akadályozod a dolgokat. Az írásod alapján teljesen belelovalod magad az egész cirkuszba.
2020. aug. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ertem
2020. aug. 12. 12:29
 3/13 A kérdező kommentje:
Én csak más tapasztalataira voltam kiváncsi aki esetleg járt már ilyen cipőben hogy pete éres utan egy nappal este voltam eggyütt a parommal es igy lehetek e terhes! Akinek nem volt meg ebbe tapasztalata az ne irjon ide feleslegesen mert lehet számotokra felesleges ez a kérdés másnak viszont nem. Nekem is feleslegesnek bizonyult a válaszod! Kedves első a te válaszodnak meg értelme nincs!
2020. aug. 12. 13:09
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Korai lenne a leírtak alapján bármilyen következtetést levonni.

Türelmesen várni...sajnos mást nem tehetsz.

2020. aug. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó!🙂
2020. aug. 12. 13:17
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk, ugyanis nem látunk beléd.
2020. aug. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Az, hogy mikor volt peteérésed lenne a fő kérdés, mert ha utána napokkal voltatok együtt, akkor nem valószínű. Ezt meg csak LH teszt, vagy ultrahangos követés tudná megmondani. A vélt tüneteid semmit nem jelentenek, az első valódi jele a terhességnek az elmaradt menstruáció.
2020. aug. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha most szombatra nem várod, akkor neked nem volt ovulációd csütörtök-pénteken.
2020. aug. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Az ilyen kérdések full feleslegesek, ilyet nem lehet tudni előre..
2020. aug. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Ezt egy ultrahangos kovetesen se tudna az orvos megallapitani.. minden no mas es mas. Nekem pl a nyák utan napokkal van ovum. Masnak meg a nyák utani napon. Tok valtozo
2020. aug. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!