Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki tapasztalt beágyazódási...

Aki tapasztalt beágyazódási vérzést milyen volt?

Figyelt kérdés

A nem várt napja előtti napokban barnás folyasom volt, aznap mikor elvileg megjött volna egy nap vérzés, ami nem volt erős.

Csak egy gyengébb menstruáció volt szerintetek vagy lehetett beágyazódás?



2020. aug. 12. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Én úgy tudom a beágyazódás korábban van és semmiképp nem élénk, igazi vérzés.
2020. aug. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Nekem pár nappal nemvárt előtt volt a wc papíron pár csepp piros vér. Bugyiig el sem jutott.

Jönnek mindjárt a "nincs beágyazódási vérzés, csak hormom probléma" válaszok, de ez nem igaz, semmi gond a hormonrendszeremmel.

2020. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nemhiszem h az lehetett.

Nekem kb mensi elott 4 nappal volt annyi hogy mikor pisiles utan kitoroltem rszin lett a papir. (2 gyerekem van es mindkettőnél igy volt)

2020. aug. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nem vart elotti nap vagy csinalj tesztet. Mar egy 10es kimutatja. Honnan tudod amugy,hogy hol allsz a ciklusban? Mert ahogy irod, biztos nem vagy benne.
2020. aug. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

4 napja kellett volna megjönnie, szabályos 28-30 napos ciklusaim vannak.

Igazából aznap sem volt igazi vérzés. Felraktam egy tampont, nem lett tele. (Bocsánat, hogy undi)

Előtte 3-4 napig volt barnás.

25-ös tesztem volt itthon, az negatív.

2020. aug. 12. 22:19
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
Ez akkor valami más lesz, irány a doki.
2020. aug. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!