Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnás rózsaszínes tojássárgás...

Barnás rózsaszínes tojássárgás nyák a 12. napon. Korai ovuláció?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Átlag 30-35 napos ciklusaim vannak, 17-18. napi ovulációval. Hőmérőzök, illetve figyelem a nyákot, babát szeretnénk. Csatolom a högörbémet.



[link]


Ahogy látszik, a 6. napon voltunk együtt a párommal, és a 10. napon zuhant a hőm. Most vasárnapra vártam az ovut, így csütörtökön terveztünk volna együtt lenni (kislányt szeretnénk). A hőzuhanás után 2 napon emelkedett. Ma pedig megjelent a tojásszerű nyák, azonban nem átlátszó, hanem barnás rózsaszínes. Ez alapján a Femometer be is húzta mára az ovut. Vettem ovulációs tesztet, ami viszont negatív lett. Annak a képét is csatolom:



[link]


Értetlenül állok az egész előtt. Szerintetek az ovut jelzi? Mára tennétek az ovulációt? Vagy 2 nappal ezelőttre, a zuhanás napjára? Esetleg későbbre? És vajon miért barnás rózsaszín, és nem áttetsző?



2020. aug. 12. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Ez az Lh teszt negativ.
2020. aug. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Barnás rózsaszín folyás lehet az miatt is, hogy sérült a hüvelyfalad. Esetleg okozhatja méhszájseb is, esetleg fertőzés.


Ha ez tovább tart, vagy rosszabodna, keresd fel a nőgyógyászodat.

2020. aug. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, ahogy fent is írtam, én is negatívnak vélem, nagyon halvány a csík. De nem értem, hogy akkor mitől van a nyák? Ez a fajta nyák a termékenységet jelzi, de miért nem áttetsző? 🤷‍♀️
2020. aug. 12. 20:55
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Nálam a nyák az lh csúcs előtt 4-5 nappal már van. Barnás lehet sérüléstől is, az ovus vérzés az tüszőrepedés után fordulhat elő. Esetleg az lehet, hogy a tegnapi lh teszt lett volna pozitiv es a mai már maga az ovu?
2020. aug. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az lh tesztet ma csináltam délután. Délelőtt vettem észre a nyákot, így délután gyorsan vettem tesztet. Most csináltam meg, már a nyák észlelése után
2020. aug. 12. 21:34
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Nekem egyszer volt nagyon halvany barna nyulos valami. Akkor 1x azita se. Semmi koze nem volt az ovuhoz, mert az vagy 2 hettel kesobbre esett (teszt es gorbe alapjan) Azota se tudom mi lehetett. Dokihoz még 1 honap mire idopontom van.
2020. aug. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem előző ciklusban pl. pozitív LH teszt előtt 2 nappal volt nyák.
2020. aug. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A mai lh teszt már erősebb, de még mindig nem pozitív. A képen a felső a mai, az alsó pedig a tegnapi.


[link]

2020. aug. 13. 09:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Hat erosodik, de ez meg akar 1 het is lehet. Szóval a nyakot nem gondolnám, hogy ettol lenne. Veres nyak a tuszo repedesetol lehet. Ha az ovura szeretned fogni. Amugy barmitol. Durvabb szex, vagy fertozes.. barmi. Neked ovu még nincs. Igy a nyak elszíneződése nem attol volt szerintem
2020. aug. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!