Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy teherbeestem?...

Lehetséges, hogy teherbeestem? "Elméletileg" meddő vagyok, PCOS+IR+pajzsmirigy alulműködés, nincs peteérésem... Kedvesemmel úgy döntöttünk nem védekezünk, lesz ami lesz; egyébként is nagyon szeretnénk babát. Ennek már úgy 2,5 hete.

Figyelt kérdés

Hányinger, kimerültség,hangulatingadozások, derékfájás és ilyen fura menstruációs görcsökhöz hasonló, puffadó (?) érzés van az alhasamban, ma reggel pedig egy picit a mellem is fájt. (Tényleg csak egy picit, rövid ideig.)


Mivel nincs menstruációm egyáltalán már több éve, nem tudtam mihez kötni a tesztet, de csináltam vagy 4-et és mind negatív lett. :(


Csak beképzelem, vagy azért lehetséges?



2020. aug. 14. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen tüneteket, ha terhesség okoz, a teszt pozi lenne. Így nem vagy terhes. Minden esetre sok sikert gyors javulást, az túlzás, hogy meddő vagy, csupán nehezebben jön össze, legyenek beállítva a gyógyszerek és menni fog.


Nekem hashimoto és IR mellett lett babám 7 év után :) Na persze csak a végén derült ki a gond, a diagnózis után másfél évvel lettem terhes.

2020. aug. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2,5 hete volt az aktus azt már kimutatta volna a teszt. Vagy azóta nem védekeztek és többször voltatok együtt? Egyébként előfordult már hogy ilyen betegségek mellett spontán fogant baba, de elég kicsi az esély főleg akkor, ha csak most kezdtetek el nem védekezni.
2020. aug. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes. A terhestüneteket a hcg hormon okozza de mivel negatív a teszted, nincs a szervezetedben. Más lesz a baj.
2020. aug. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, gondoltam. :( Csak nagyon szeretnénk😊 2,5 hete nem védekezünk, de azóta kb másnaponta volt akció😀 Azért reménykedem, hogy a közeljövőben hátha...:)
2020. aug. 14. 08:37
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Kezelve vannak a betegségeid? Mert előbb rendbe kéne jönnöd, mielőtt minden hónapban feleslegesen reménykedsz. Ha több éve nem menstruálsz, nem gondolhatod komolyan, hogy 2,5 hét próbálkozás elég. És ezt nem bántásbòl írom.
2020. aug. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!