Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor lehetett az...

Szerintetek mikor lehetett az ovum?

Figyelt kérdés

A fertility 15.napra írta csak nem tudom megosztani. Sztem a 22.napon lehetett.

Köszi

[link]



2020. aug. 16. 06:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igazából beleférne a ciklu.hu is, de igen inkább a 22-i.

Lehet volt egy próbálkozása a szervezetednek, aztán végül később sikerült.

Nekem 7 év alatt a ciklus. hu soha nem húzta be jól.

tervezettbaba.hu meg a fertylity húzta mindig jól.


7.dpo-n vagy, 14 napos luteálissal van még 7 napod mensiig. 5 nap múlva már nem butaság ellőni egy tesztet, ha voltatok együtt a két vélt ovu környékén :) Hátha.

2020. aug. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi. Aug 7én és 10én voltunk együtt. Az még esélyes lehet, ugye? :) ha 9én volt ovu.

Az utóbbi 4 alkalommal pont peteérés napján voltunk együtt és sajnos nem lett semmi.

2020. aug. 16. 07:11
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen, esély van rá.

Sajnos hiába az időzítés nem olyan egyszerű... mint tudjuk akik szeretnének azoknak mindig nehezebben jön :)

Egyébként a hőd szép, kívánom, maradjon fent és pozi teszt zárhassa :D

Én az utolsó ciklusomat figyeltem meg, felakartam adni elegem volt a hőmérőből, ovutesztekből... aztán az a ciklus lett pont sikeres :D Így megmaradt a görbe is emléknek :D

Közel 6 év után már kicsit untam xD


Kitartás, sok sikert!

2020. aug. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm és gratulálok :)
2020. aug. 16. 07:20
 5/12 A kérdező kommentje:
Amúgy most mennék hormon vérvételre, várom, hogy megjöjjön, vagyis inkább jobb lenne ha nem kellene menni :)
2020. aug. 16. 07:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Hyogy mersz kerdezo? Nem volt befolyasolo tenyezo? Erdekes a gorbed. Ha ezek itt mind pontosadatok, e a 6:as szabaly ertelmeben 24.ere tennem jo indulattal az ovut. De inkabb 27. Nekem ugy tunik amugy hogy valami bibi lehet a meresekben. Ezert irtam csak, amugy nyilvan a gorbet utólaglehetpontosan ertelmezni :) sok sikert a babóhoz!! :)
2020. aug. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi, elirtam. Szoval *én a 6:3as szabaly értelmében*
2020. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi, reggel merem amikor felkelek. 6-fel 7 között.

Mi az a 6:3 szabály?

2020. aug. 17. 17:23
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szájban mérsz? Mert ha esetleg nyitott szajjal alszol, attol lehet ilyesmi a gorbe.


A 6:3as szabaly igazolja, hogy volt e ovu:

6 alacsony hot 3 magasnak kell kovetnie, de a 6 alacsony ho legmagasabbika is alacsonyabban kell,hogy legyen a 3 magas ho legalacsonyabbikanal. Ha ez megvan,akkor allithato a gorbe szerint az ovu.

2020. aug. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jaj es az lemaradt, hogy a 6 alacsony ho vegen van az ovu
2020. aug. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!