Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két napos késés után negatív...

Két napos késés után negatív teszt. Lehet még belőle valami? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szombaton kellett volna megjönnie a menstruációmnak, de azóta sem jelentkezett (28 napos szabályos ciklus mellett). Napok óta furcsán érzem magam, a hasamban szurkáló érzést érzek, napközben émelygek, néha hányingerem van. Ma reggel csináltam egy X-epil 25-ös tesztet, ami negatív. Van értelme csinálnom másik tesztet, és ha igen, melyikkel próbálkozzak? Vagy pedig törődjek bele a negatív tesztbe?

2020. aug. 17. 09:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy terhes.
2020. aug. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
25-öd érzékenységű teszt ilyenkor még nem mutatja ki. Ha rögtön a kimaradt menzesz után akarsz tesztelni, akkor válassz 10-es érzékenységűt!
2020. aug. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. #2-es márkában milyet érdemes keresnem? Vagy az már mindegy, csak 10-es legyen? Ha veszek egy új tesztet, azt a nap melyik részében csináljam meg?
2020. aug. 17. 09:41
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem márkában kb mindegy. A maiakat nem ismerem. De anno fogamzás után 17 nappal a 10-es már kimutatta (bár halványan), az orvosi laborban meg megkaptam a negatív eredményt, kiderült, ott 30-ast használtak, ami a 21 napost mutatja ki legkorábban.


Mindenképpen reggeli elsőből érdemes, akkor nagyobb a koncentráció.

2020. aug. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Valószìnűleg nem vagy terhes, de azért nem esélytelen. Én predictort használnék holnap reggel.
2020. aug. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Még bármi lehet, amig nem jön meg a menzeszed, de azért azt tudni kell, hogy ha a hányingert a terhesség, ergo a HCG okozná, akkor már olyan szinten kelenne lennie a szervezetedben, hogy kimutatná a teszt, még a 25-ös is, hiszen ha már tüneteket okoz a hormon, akkor értékelhető szintje kell legyen.
2020. aug. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Facelle (Rossmann saját márkás), 10-es érzékenységű, kb 500 Ft. Holnap reggel, de még inkább holnapután reggel lesz érdemes, első pisiből. Ha akkor nem mutatja az, akkor nagy eséllyel nem vagy terhes, vagy csak nagyon későn foganthatott.
2020. aug. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz mindenkinek :)
2020. aug. 17. 12:55
 9/12 anonim ***** válasza:

Facelle teszt, napközben is lehet már elmaradt mensi után. Ha az negatív, akkro tuti nincs baba, de véleményem és tapasztalatom szerint, ha időben volt ovud akkor már a 25-ös is szép pozi lenne. Nekem 11. napon extra halvány volt az x-epil, majd a nem várt napján már egyértelmű szép pozitív volt. Fixen tudtam az ovu napját. És ez mindenkire igaz aki nézte az ovut, annak ilyenkor már mutatja a teszt. Ha neked most hosszabb ciklusod lett volna, akkor még lehet pozi a teszt. Egyébként nem áll fenn terhesség.


Sok sikert!

2020. aug. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Biztos, ami biztos veszek egy másik tesztet is. Nem vagyok biztos benne, hogy mikor volt ovulációm, csak szokatlan, hogy nem jött meg időben. Nagyon max 1 napot szokott késni, de ennyit már régen nem késett.
2020. aug. 17. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!