Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Júnuis 28án jött meg utoljára....

Júnuis 28án jött meg utoljára.Rendszertelen a menstruációm,már vizsgálás alatt.Pcos gyanú de még nem beigazolódott.Honnan tudom mikor van peteéresem ha ilyen rendszertelen?Teherbe eshetek?Nem védekeztünk férjemmel...

Figyelt kérdés
2020. aug. 18. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet követni ultrahanggal
2020. aug. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az sem biztos, hogy van! Egy jó orvos vérből megtudja mondani, ha van peteérés, akkor meg uh követéssel, hőmérőzéssel, th teszttel lehet próbálni belőni az időpontot.

De ha pcos van, készülj fel rá, hogy lehet hogy nincs. Nagy az esély rá.

Ha rendezed, akkor újra lehet.

2020. aug. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy én nekem is pcot mondott a doki és hogy nincs tüszőtepedés se meg semmi, 1 hónap múlva pozi teszttel mentem vissza 😀
2020. aug. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
Szinten pcos+ir, es terhes lettem kezelesek nelkul. Mondjuk masfel ev vedekez nelkuli egyuttletek utan lettem az.
2020. aug. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!