Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki várja még a pozitív terhess...

Ki várja még a pozitív terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
Mivel valószínűleg sokan várjuk a kis bébinket, a pozitív tesztetek, arra gondoltam, hogy a topik alatt összegyűlhetnénk azokkal akik hasonló helyzetben vannak. Beszélgessünk, ismerjük meg egymást és bíztassuk egymást egészen addig amíg mindenkinek sikerül teherbeesnie. 😊 Remélem csatlakoztok többen és mihamarabb babásodunk!

2020. aug. 18. 19:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/170 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam. Pozitív teszteket*
2020. aug. 18. 19:30
 2/170 anonim ***** válasza:
68%
Sziasztok. Mi 3 hónapja várjuk a pozitív tesztet. Tisztában vagyunk vele, hogy ez meg nem sok idő. Most tettem le a fogamzásgátlót 4 hónapja az első 2 hónapban piszok vékony volt a mehnyálkahártyám. Most próbáljuk helyreállitani vitaminokkal amit a foggátló lerombolt. Mi nagyon bizakodoak vagyunk még, egyenlőre nem vagyunk elkeseredve de azért jó lenne ha hamarosan jönne a mi kis babank❤️ mindenkinek sok sikert és mihamarabbi pozitív tesztet!
2020. aug. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/170 A kérdező kommentje:

Második lassan biztos jönni fog a baba hozzátok is, csak kitartást. E vitamint szedsz? Állítólag az jo méhnyálkahártya vastagítására. Én pont egy hete vettem, hátha 😊


Utolsó, negatív hozzászolas senkit nem erdekel, törődj a magad dolgával

2020. aug. 18. 20:04
 4/170 anonim ***** válasza:
85%
Első próbálkozós hónapunk a 3. babával, de nehéz másra figyelni :D szívesen csatlakozom én is. Legkorábban jövő hét vége felé tudok tesztelni, nem szeretnék túl korán sem, mert az előző kettővel már őrületbe kergettem magam a tesztekkel. Most 3db-ot vettem és megfogadtam, hogy nem veszek többet, akkor csinálom az elsőt, ha nem jön meg. Nem tudom, kibírom-e :D de ez az elmélet ezúttal. Drukk nektek is!
2020. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/170 anonim ***** válasza:
78%
Nekem ma van a nem várt napom, egyelőre nem történt semmi, mellfeszules, szurkalas, hányinger van és negatív reggeli teszt. Pár nap késés után tesztelek aztán kiderul :) április óta várunk babára.
2020. aug. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/170 anonim ***** válasza:
88%
Igen kérdező előző hónapban kezdtem szedni. Csodát nem várok de bízom benne, hogy segít legalább egy kicsit megvastagítani.
2020. aug. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/170 A kérdező kommentje:

Nekem is leghamarabb jövőhét hétvégén lesz ideális egy tesztelés, már ha addig nem jön meg.


6. Szurkolok neked nagyon!! írd majd hogy mi a helyzet


7.szerintem már valamennyit biztos segített. Reméljük a legjobbakat

2020. aug. 18. 21:28
 8/170 anonim ***** válasza:
71%
Negyedik baba, harmadik próbálkozós hónap. Mi húztunk egy időhatárt, ha nem jön, elengedjük. Reménykedem, hátha nem véletlenül érzem, hogy hiányzik még valaki.
2020. aug. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/170 anonim ***** válasza:
89%
Én is csatlakoznék. Késett 4 napot, elmaradtak a szokásos mensis tünetek, bizakodtam is mert ilyen még sosem volt, negatív lett a teszt, másnap reggel meg is jött. De új hónap új esély. Ez a 7.hónapunk volt. Mióta próbálkozunk picit megzavarodott az amúgy egész életemben pontos ciklusom és pár napot mindig csúszik a peteérésem. Nem hőmérőzök meg nem is ovu tesztelek, csak érezni szoktam mikor van, a naptár meg előbb írja. Femibion 0-át szedek. :)
2020. aug. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/170 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! 2 és fél éve próbálkozunk.. Januárban volt méhen kívüli,egy petevezetékem odalett.. :(.. de ez a 3. hónapos próbálkozás azóta. Hétfőre nem várom.. viszont ami eddig nem volt, hogy rettentően fáj, görcsöl a hasam. A cicik is. Reménykedem nagyon.. Drukkolok mindenkinek😘😘szívből!!


Ui: 3-as! Te nagyon gáz vagy!! Igen tele fogjuk sz@rni, nézegetheted :))))

2020. aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!