Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshettem spirál...

Teherbe eshettem spirál mellett? Napra pontosan jött meg a vérzésem de inkább csak pecsételő vérzés,negyedik napja már

Figyelt kérdés
2020. aug. 19. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha elmozdult akkor igen.

Nővérem 2 fajta mellett lett terhes.

2020. aug. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. De spirál mellett eleve sokaknak alig van vérzése, nem is rendes vérzés, sokszor csak tisztasági is elég. Nekem gyógyszer mellett is alig volt már, amikor hosszabb ideig szedtem.
2020. aug. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig normális mennyiségű volt és tartott egy hétig a vérzés,annyira kevés hogy holnapra szerintem semmi nem lesz
2020. aug. 19. 17:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hormon tartalmú spirálod van? Attól lecsökkenhet és meg is szűnhet a vérzés. A hagyományos réz/arany stb spirálok inkább felerősítik a vérzést.
2020. aug. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért nézz egy tesztet!
2020. aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Csinálj gyors tesztet, vagy inkább menj el egy dokihoz. Az itt lévők nem tudják megállapítani,a doki viszont azt is, ha valami más bajod van.
2020. aug. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!