Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a 2. Closty-s hónapom....

Ez a 2. Closty-s hónapom. 12.napon jobb oldalon egy 27mm-es ciszta, bal oldalon több 6-10mm tüsző van. A ciszta ugye felszìvódik elvileg a menzesszel, de a 10mm-es tüszőből lehet valami?

Figyelt kérdés

HA mondjuk a 10mm-es tüsző megnő és megreped, mi lesz a cisztával?

Vagy ez ìgy esélytelen?

PCO-m van. Köszönöm, aki válaszol.



2020. aug. 19. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pco-nál nem annyira jó a closty, én úgy tudom. Szerintem a 10 mm-esből nem lesz már ebben a hónapban semmi. :( Nekem egyszer 30 mm-es lett a 12 napra, a 14. napon megrepedt, borzasztó fájdalmas volt.
2020. aug. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

12.napon szerintem is pici a 10mmes majd következő hónap, ezt engedd el 😕

20mm körül kellene lennie

Nekem is így indult, hogy első hónapban ennyire volt elég a szimuláció pedig sok mást is kaptam mellé.

Ciszta amúgy felszívódik majd minden esetben. Ha terhes lesz valaki akkor is egy idő után felszívódik a +ciszta nálam is így volt.

Amúgy PCOs-t kezelik neked? Remélem igen, azzal kellene kezdeni

2020. aug. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Előző hónapban ilyenkor, 3db 18-20 mm tüszőm volt már ilyenkor, nem értem, hogy most ez miért ìgy sikerült. Nincs IR, de azért próbálom kerülni a cukros, lisztes dolgokat.
2020. aug. 21. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!