Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt mellett volt,...

Clostilbegyt mellett volt, hogy valaki nem szedett E-vitamint és úgy is sikerült neki a baba?

Figyelt kérdés

Ez a negyedik clostis hónapom fél év szünet után. Az első 3 még télen volt, sajnos sikertelenül, de azóta kiderült, hogy mi lehet a gond nálam, miért nem estem teherbe. PCOS és inzulinrezisztencia áll(t) fenn. Most diétázom és gyógyszert szedek az inzulinra plusz étrend kiegészítőként barátcserjét és D-vitamin.

Olvastam több helyen, hogy a Clostilbegyt elvékonyítja a nyálkahártyát, érdemes lenne E-vitamint szedni. Sajnos ezt későn olvastam, a dokim nem hívta fel rá a figyelmem, így ebben a hónapban nem szedtem. Ennek ellenére van esély arra, hogy be tudjon ágyazódni? Minden esetben nagyon elvékonyítja a nyálkahártyát? Volt olyan, aki nem szedett mellette E-vitamint és úgy is sikerült? Most vagyok a ciklusom 19. napján, 14. napon az ovulációs teszt pozitív volt, és másnap is még. 2 naponta együtt voltunk férjemmel.



2020. aug. 21. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Biztos
2020. aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Wonderwomen ***** válasza:
Kezdj el E-vitamint szedni. GAL terméket ajánlom.
2020. aug. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindkét babám Closty mellett fogant meg. E vitamint nem, csak Norculutot szedtem.
2020. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy sikerülhet, de egyébként most sem késő elkezdeni. Csomó kajában is van e vitamin
2020. aug. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 4.closty(és egyéb gyógyszerek) hónapban sikerült a terhesség beültetéssel

Csak elevitet szedtem semmi mást. Nekem nem vékonyított el semmit

2020. aug. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem vékonyította el, de nem is lettem terhes. 6 ciklusban szedtem, uh követéssel és szünetekkel. Spontán lettem terhes mikor csak a trimeszter vitamint szedtem( ez itt nem a reklám helye) 😊
2020. aug. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igen. 3 év próbálkozás után azzonnal sikerült teherbeesnem a Clostil segítségével :)
2021. jún. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7es gratulálok éreztél valamit a gyógyszer szedese alatt ?én is most kezdem szedni majd
2022. aug. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hasfeszülést éreztem alul, fáradékonyságot.
2022. okt. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!