Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem lehetek terhes?

Ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
18 eves vagyok, a parom akivel 2 honapja vagyunk egyutt 20 eves. Nekem ez lett volna az elso alkalom, a barátom elotte elment mar aznap, azt lemosta majd utana megkert had rakja be egy kicsit.. (tudom szörnyen felelotlenek voltunk)mivel nekem ez volt az elso annyira szuk voltam hogy szinte be sem fert, 2-3 centi utan azt mondtam najo eleg en nem akarom gumi nelkul. Nem hiszem hogy sok esely van terhességre, de azert felek, nektek mi a velemenyetek?
2020. aug. 22. 01:10
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nem esehettél így teherbe.

Én úgy tudom, hogyha levegő éri a spermát akkor már nem életképesek, vagy hogy fogalmazzak. Főleg ha meg is mosta.

2020. aug. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehetsz terhes ennyitől. Mikor volt aznelőző menstruációd 1. Napja?
2020. aug. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2020. aug. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Júli 26-an volt az előző
2020. aug. 22. 11:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugye ezt nem kérdezted komolyan?
2020. aug. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De igen lehetsz terhes akkor is ha 1 másodpercre beteszi gumi nélkül. Ha ennyi eszetek van meg is érdemelnétek. Komolyan minek szexel az aki nincs értelmileg azon a szinten hogy megtehesse?
2020. aug. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
És ez egyébként mire volt jó?
2020. aug. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
En nagyon nem akartam, azert is mondtam neki h hagyjuk.. De igazad van egyebkent.. Remelem nem lesz baj.
2020. aug. 22. 22:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akartad, akkor hogy került a farka 2-3 centi mélyen a vaginádba? Ha ilyen, amikor "nem akarsz" dolgokat, akkor valóban elég jó úton vagy arrafelé, hogy egyszer tényleg teherbe ess véletlenül. Arról nem beszélve, hogy így a testedet ezekszerint mindenki arra használja, amire csak akarja.
2020. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!