Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most gyakorlatilag újra kell...

Most gyakorlatilag újra kell számolnom az 1 év próbálkozási időt?

Figyelt kérdés

Már a gondolattól is hányingerem van, hogy őszinte legyek.

A hónapban volt átjárhatóságim, kiderült, hogy a jobb oldalon nagyon le volt tapadva a petevezeték, nagy nyomással sikerült megnyitni. A gond ebben pusztán az, hogy minden hónapban a jobb oldalon volt peteérésem (egyszerűen az a domináns). Esélyem sem volt eddig. 1,5 éve próbálkozunk....


Most, hogy megnyílt, gyakorlatilag újra kell számítani a próbálkozást, ugye? Hiszen egészséges pároknak is kb 1 évet szoktak mondani... :(

Teljesen el vagyok keseredve :(



2020. aug. 26. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne így állj hozzá. Mostantól sokkal nagyobb az esélyetek a babára, most éri meg igazán próbálkozni. Szeretkezzetek, amikor jól esik és élvezzétek, hogy nem kell védekezni. 😊
2020. aug. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy 😊
2020. aug. 26. 16:44
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk nem kellett újra számolni. Megvolt az átjárhatósági, után műtét. Műtét után fél évig kellett próbálkozni, doki szerint most kell majd sikerülnie. Hát nem sikerült. Visszamentem, és egyből inszemináció jött utána.
2020. aug. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem, nem kell elkezdeni újra számolni. Az az idő már eltelt, most találtak gondot, megoldották, szerintem pár hónapot fognak mondani maximum, amíg nem lesz program, de az sem biztos.
2020. aug. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7%
Nem az egy évet kell számolgatni, csak szexelni. Megtalálták a gondot, már csak meg kell csinálni a gyereket.
2020. aug. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
🤦🏼‍♀️
2020. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!