Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez normális ilyenkor?

Szerintetek ez normális ilyenkor?

Figyelt kérdés
Legyszi ne támadjatok be es kerüljetek a negatív hozzászolasokkal. Csak kíváncsi vagyok hogy másnak volt e már ilyen. Babát tervezünk párommal péntekre nem várom és egy két napja már délután is magasabb a hőm az alap délután eddig max 36.8 volt most 37.2-3 a reggeli hőm is magasabb az átlagnál de nem tudom hogy ez a délutáni normális e.. Beteg nem vagyok meg semmi..

2020. aug. 26. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Normális. De kimaradt menzesz előtt ez semmire nem utal.
2020. aug. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A napközbeni hő mérése egyáltalán nem alkalmas ciklusfigyelésre, hát még terhesség megállapítására. Tehát feleslegesen méregetsz.


Csak a reggeli mérés mérvadó, az is kb nulla mozgással. És egész ciklust kell nézni.


Terhesség megállapítására a hő csak keveseknek segíthet, mert sokaknak csak a mensi napján vagy a mensi ideje alatt esik vissza a hője. Terhesség esetén sem lesz magasabb a ciklus végéig a hő, mint nem terhesen, csupán szépen marad fent végig még nem várt napja után is.


Ha több görbéd van már, akkor megfigyelheted, neked mikor esik vissza mindig a hőd. Akkor abból már lehet tippelni.


Délután meg ne mérj, mert már kb attól is emelkedik a hő, ha kisétálsz a wc-re. Napközben meg eszel iszol, emésztés zajlik, ez mind mind emeli a hőt.


Ennek ellenére sok sikert nektek!

2020. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!