Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magasabb testho jelezheti a...

Magasabb testho jelezheti a beagyazodast?

Figyelt kérdés
Altalaban 25-33 naposak a ciklusaim, igy atlagosan 30 nappal szamolok, szeptember 2-an kell megjonnie. A baratommal 16-a ota 2-3 naponta együtt voltam, nem hatolt belem ovszer nelkul. Harom napja elofordul hogy napkozben, de inkabb estefele magasabb a hom (az alaphom 35.9-36.2 szokott lenni). Most megmertem, 36.8 volt. Mi miatt emelkedik meg a hom?
2020. aug. 26. 21:53
A kérdező szavazást indított:
A meleg miatt magasabb a testhod
Kozeledo mensi miatt
Beagyazodas miatt
Bujkal benned valami betegseg
16 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a ciklus végén természetes. Aztán egyszer csak leesik és megjön a menstruáció.
2020. aug. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Olyan szavazási lehetőség nincs, hogy "annyira akarok gyereket, hogy már minden baromságra felfigyelek, hátha az a nagy beágyazódás. Legyen az a büdöset fingottamtól az unikornis az égenig."
2020. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
A kérdező védekezik, ergo nem akar gyereket..
2020. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
51%
Elvileg pont a megfelelő napokban voltatok együtt,szóval lehetséges, és már olyat is olvastam,hogy akár nagyon kicsi előváladék is okozhat terhességet,ellenben általában szükséges egy normális mennyiségű ondó a megtermékenyítéshez.
2020. aug. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Akkor minek nézi a hőjét?
2020. aug. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem látjátok mit ír? Nem történt óvszer nélkül behatolás.


Nem lehet terhes, semmiképpen.

2020. aug. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ovuláció megtörténte miatt emelkedett meg a testhőd. Ez normális. A menstruáció előtt vagy utána egy picit visszaesik a kezdő testhőre. Ha megtörtént a beágyazódás akkor fent marad, mensi pedig elmarad...de ez nálad remélhetőleg nem opció a védekezés mellett.
2020. aug. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretnenk meg babat es azert neztem 2 honapig a homet, mert magamon akartam megfigyelni azt a hogorbes modszert, amit a teherbeeses kategoriaban sokszor olvastam. Július 11-12-en is ugyanezt a melegseget ereztem, de akkor mar 3-4.napja menstrualtam. Aktus utan mindig ellenoriztuk az ovszert es nem szakadt ki egyszer sem
2020. aug. 26. 22:46
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Esélytelen a terhesség.
2020. aug. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

Napközben semmi értelme hőt nézni az nem a maghőt mutatja..... mi a szösznek méred napközben? ? ? Ha már próbálod a módszert annak legyen értelme...reggel ébredéskor max a karod mozdítod.Tehát a legnagyobb butaság görbéhez napközben méregetni....


Másrészről a ciklus második felében fel kell mennie a hőnek, ha jól működik a szervezeted, mivel ovu után a progeszteron fentartja egészen mensiig. Ha nem emelkedik a hő nincs elég progi, tehát, ha vala babát szeretnél kell majd hozzá orvos.



Szóval ne méregess napközben, az emelkedés meg normális.

2020. aug. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!