Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja késik, lehetek várandós?

6 napja késik, lehetek várandós?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az utóbbi 3 hónapban kicsit megváltozott a ciklusom. Odáig mindig napra pontosan megjött, majd 3 hónapja késett 4 napot (ha ez számít valamit, hosszabb idő után lett újra szexuális életem) , az utóbbi 2 hónapban pedig 1 napot.

Jelenleg 6 napja késik, semmi tünetem sincs ami arra utalna hogy megjönne vagy arra hogy várandós lennék.

A stresszelés miatt késhet ennyit, vagy érdemes lenne minél előbb tesztet csinálnom?



2020. aug. 29. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Védekeztél?
2020. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexeltel védekezés nélkül, lehetsz terhes. Ha szexeltel és védekeztek, kis eséllyel lehetsz terhes. Vannak varázspálcák a boltokban. Rájuk kell pisilni és megmondják a választ.
2020. aug. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha azon gondolkodsz, hogy lehetsz-e terhes, csinálj egy tesztet! Az interneten senki nem fogja tudni megmondani.
2020. aug. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tesztelni én fogok? :) mi mégis honnan tudjuk?
2020. aug. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!