Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esélyes, hogy terhes vagyok?

Esélyes, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A menstruációm múlt hét csütörtökön kezdődött és hétfőn ért véget. Azonban a menstruációm alatt szexeltem a volt barátommal a zuhany alatt. Először egyszer-kétszer betette óvszer nélkül, utána felhúzott egyet, tudtommal nem szakadt ki, s nem is volt lyukas. Az elmúlt napokban szinte semmit sem ettem, étvágyam sem volt. Eddig ezt a szakításnak, s az ezelőtti eltávolodásnak tudtam be. Ma beszámolt egy dologról, amitől mindig is tartottam, undort érzek iránta, hányingerem van minden egyes alkalommal, mikor rá gondolok. Mikor lementem fogat mosni, akkor a hányinger betalált, mivel már napok óta alig eszek valamit, így szinte semmi sem jött ki. Hétfőn veszek egy terhességi tesztet, hogy biztosra tudjam.

A fentiek szerint esélyes, hogy az vagyok?



2020. aug. 29. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. aug. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Kizárt dolognak tartom a terhességet. Amúgy ha az lennél, akkor sem produkálnál még tüneteket. A terhességi teszt meg legelőbb jövő hétvégén mutatna valamit. De ahogy már mondtam, tuti, hogy nem vagy terhes.
2020. aug. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem vagy terhes. A szakítás miatt vagy rosszul, terhességi tünet pár nap után nem jelentkezik.
2020. aug. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egy hete volt az aktus.
2020. aug. 29. 23:37
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem valószínü,h az vagy,ha nem élvezett beléd,icipici rá az esély,tüneteid nenlehetnek akkor sem még, ha az vagy.
2020. aug. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A beágyazódás 10-14 nap. addig nincs hcg amit a teszt kimutat, és mivel a tüneteket is az okozza, így nem lehet terhességtől hányingered.
2020. aug. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hányingered attól van, hogy nem eszel, és a szakítás miatt ideges vagy.
2020. aug. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

Egy újabb hülye aki nincs tisztában a fogantatással.. 🤦‍♀️🤦‍♀️

Titeket zsákszámra termel ki az internet?

2020. aug. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét után sincs tünet bogaram.
2020. aug. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
10-14nap mire lenne tünet
2020. aug. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!