Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja késik a menstruációm,...

3 napja késik a menstruációm, tegnapi 10-es teszt negatív. Legközelebb mikor érdemes tesztelni? Várjak rá kb egy hetet? - márha addig nem jön meg

Figyelt kérdés
2020. aug. 30. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2napot varnek 10essel
2020. aug. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha biztos, hogy késik, akkor a 10-es teszt már kimutatta volna. (ha lh teszt alapján tudod az ovu napját)

Ha nem tudod az ovu napját, akkor előfordulhatott, hogy később volt az ovu, így lehet, hogy később lesz csak pozi a teszt, de akkor a mensi is későbbre várható, tehát nem késik.


Terhesség esetén a 10-es tesztek már napokkal a nem várt előtt halvány pozik lesznek, 3 nap késésnél már egyértelmű kellene legyen, de legalább egy látható halvány pozinak.


Ezek alapján valószínű, hogy nincs terhesség.


Viszont, ha nem tudod az ovu napját, akkor szabad még reménykedni és két naponta tesztelni :) Sose lehet tudni.

2020. aug. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem szoktam figyelemmel követni az ovukat, a ciklusom 32 napos altalában, rendeszertelen
2020. aug. 31. 15:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 32 napos ciklussal, hó végi ovuval (kisebb a baba 2 héttel) nem várt után 4.napon lett pozi a 10-es. Igaz, akkor közepesen erős volt.


Nekem is rendszertelen volt, de átalgab 32 (-+5 nap stb)

2020. aug. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!