Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek volt peteérés?

Szerintetek volt peteérés?

Figyelt kérdés

Minden reggel pontos időbe szájban mérem. A program a 17. Napra húzta be az ovut, ekkor volt is termékeny nyakom, viszont rá három

napra ismét leesett. Majd ma kezdett el emelkedni. (Egyébként szerintem alacsonyabb az ébredési hőm az átlagnál) segítsetek aki ért hozzá. Nekem még ez az első hőmérős ciklusom. :)



2020. aug. 31. 09:50
 1/6 A kérdező kommentje:
[link] Itt a görbe. :)
2020. aug. 31. 09:52
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem volt. A görbe mellett próbálkozz ovulációs teszttel is a.
2020. aug. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha innentől már fent marad akkor vagy tényleg a 17 vagy a 21. nap megvolt az ovu.Mondjuk én azt mondanám inkább az utóbbi napon, de van akinek lassabban emelkedik, az ovu utáni második napon meg leeshet.Szóval esélyes a 17. nap is.
2020. aug. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Oké veszek ovu tesztet is! :)
2020. aug. 31. 11:21
 5/6 anonim ***** válasza:

A 17. nap kizárt.


3 napon belül fel kell mennie alaphő fölé, ami ovu előtti 5 nap átlaga. 36 fok fölé kellene menjen a 17. napi ovuhoz. Ez ugye nem történt meg.


Ha holnap marad fent és még feljebb megy egy kicsit, akkor 21. napon volt ovud :)


Én is javaslom az lh teszt használatát illetve görbe vezetéséhez a tervezettbaba.hu vagy fertilityfriend.com oldalt. Közel 5 évet görbéztem, ez a két oldal mutatta jól illetve követte rendesen a ciklust.


Pl a ciklus.hu vacak volt, az amint gondolta behúzta az ovut és ugyan a további napoknál látszott, hogy csak később volt, már javítani nem javította, a fentebb sorolt oldalak viszont követték rendesen és javították az ovu napját is. fertility-nek van már mobil appja is, együtt lehet használni a webes felülettel, hatalmas angol nyelvtudás nem kell hozzá.


Minden jót és sok sikert :)

2020. aug. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt ovu. Appban a Kindarát és a Premom-ot ajánlják, én is ezekben vezetem. Sajnos nekem sem volt ovu, így tudom, hogy mit kell nézni :(
2020. aug. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!