Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap lenne a nemvárt mensi...

Holnap lenne a nemvárt mensi napom. fel vagyok puffadva és fehér szagtalan folyás jelentkezett kB 4 napja tart. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
2020. aug. 31. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Tipikus premenstruációs tünetek.
2020. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. aug. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Nekem mielőtt megjön kb mindif ilyen tünetem van.
2020. szept. 1. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Persze, hogy normális.
2020. szept. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
8 napja van ma hogy késik.. Néha jobb oldalt szurdogal. Meg mindig tart a szagtalan krémes váladék 29.iken megy dokihoz reggel. Kicsit izgulok tesztelni nem merek mert folyton csalódok 3 nappal ezelőtt teszteltem negatívat és nem hiszem hogy terhesség lenne azt már kimutatta volna
2020. szept. 9. 09:36
 6/9 A kérdező kommentje:
Többet nem merek tesztelni
2020. szept. 9. 09:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2020. szept. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát egy haromkamras petefészek ciszta... Kiderult hogy PCO Mehem van és savo távozik a mellembol szóval kaptam bronchocriptin nevű gyógyszert amiből napi 2 kell szednem ez jó a prolaktin szintemre és a cisztara egészen addig kell szedjem amíg teherbe nem esek a doktornő azt mondta nem olyan vrszesek a hormonjaim szóval adjunk 2 hónapot babának e hónapba 7 napja késik krémes folyásom van és néha lent mehemnel szurkal. Nem tudom mi lehet
2020. okt. 25. 01:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet a gyógyszertől késik, de hátha baba 😊
2020. okt. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!