Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz az, hogy ovu előtti...

Igaz az, hogy ovu előtti együttlétből kislány, ovu napján vagy utána napiból pedig kisfiú lesz?

Figyelt kérdés
Aki mérte vagy tudta mikor van pontosan, annak bejött?

2020. szept. 2. 12:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Nekem bejött, de nyilván van, akinek nem. A fiam pont az ovu napján fogant, most kislányt várok és 2 nappal ovu előtt fogant.
2020. szept. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
És pl kínai naptárral, lúgos/savas "helyzet" biztosításával együttvéve nagyobb az esély egyikre, másikra?
2020. szept. 2. 13:08
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Azt nem tudom, ezeket nem próbáltam, nem ismerem a módszereket.
2020. szept. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Én úgy tudom hogy a fiú spermiumok gyorsabbak, a lány pedig szívósabbak, ezért van az hogy peteérés napján inkább fiúk lesznek, ha előtte 1-2-3 nappal vannak együtt és megfogant akkor nagyobb eséllyel lesz kislány.
2020. szept. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

A kínai naptár szerint adott hónapban adott életkorú anyának adott nemű babája lesz. Pl ha az anya 27 éves és a kicsi augusztusban fogant, akkor eszerint fia lesz.

[link]


A lúgos savas dolog meg, van egy olyan elmélet vagy nem tudom, hogy az x(lány)-kromoszómás hímivarsejtek a savas közeget bírják, az y(fiú)-kromoszómások a lúgosat, így ha egyiknek kedvező helyzetet biztosítasz odalent, elvileg esélyesebb, hogy az győz, az fogan meg.

2020. szept. 2. 13:38
 6/19 A kérdező kommentje:
#4-es tudom, ezért kérdeztem, hogy bejött-e vkinek:D
2020. szept. 2. 13:38
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Kínai naptár szerint fiamnak kellett volna születnie, de lányom lett. Ovut nem nagyon figyeltem, csak éreztem hogy kb most lehet, elsőre teherbe estem a lányommal.
2020. szept. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Kínai naptár nem jött be nekem se fiút írt lányom lett és ovu napján estem teherbe úgy hogy az se jött be
2020. szept. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Kínai naptár nem jött be, és ovu napján fogant a kislányom .
2020. szept. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2020. szept. 2. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!