Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után 5-6.napon...

Ovuláció után 5-6.napon történhet beàgyazodàs?

Figyelt kérdés

Ovulàcio napján voltunk eggyütt párommal 1-jèn volt ovum.tudom hogy akkor volt meg mert volt átlátszó folyàs ,akkor is szurkált a hasam csák máskèp mint most tudom mikor van mindig érzem. Megszakításos módszerrel voltunk eggyütt e közben 3szor ment el majdnem .

Tegnap szinte egész nap éreztem hogy fáj a bal petefészkem szúró izomlazszeru fájdalom volt ma is érzem de enyhen inkább most enyhe menzi szerű görcseim vannak fájdogál a derékam is sokat jarok pisilni.mas tünetem nics.

9-10 nap múlva kellene megjönnie.

A kérdésm előváladéktól lehet terhesség? Terhes lett valaki így?



#Beágyazódás, előváladék ,teherbeesés
2020. szept. 7. 14:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Jaj,lemarad a menzim augusztus 18.jott meg
2020. szept. 7. 14:23
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Előváladéktól is lehet terhesség. Hogy mikor van pontosan a beágyazódás azt emberfi meg nem mondja neked. Ez nem egy pár perces dolog, hanem egy folyamat. Két sejt egyesülésétől eltarthat 10-12 napig is.
2020. szept. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Nem. Mi több, nem is érezhetsz még terhességi tünetet.

Aktus után két héttel már biztosat mutat a teszt, ha nem hiszed el.

2020. szept. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Olyan szépen levan írva a neten...


Ha minden pöccre sikerül, akkor leghamarabb 9. dpo-ra fejeződik be a beágyazódás amikor már van hcg a szervezetben. Ez ritka.

Legkésőbb 14 nappal ovu után fejeződik be, ami egybeesik a mensi napjával.


Gyakori, hogy 12. dpo-ra fejeződik be, sokan ekkor már halvány pozit tesztelnek.


5-6. dpo-n még semmi nincs, jó esetben a megtermékenyített petesejt kezd beágyazódni, ha viszont kimaxolja az idejét, akkor még lehet épp úton van a méh fal felé. Tehát 5-6. dpo-n még lófütty sincs nem hogy terhesség.


Másrészről nem a petefészekbe ágyazódik be, tehát terhességet ott nem érzel... Ovuláció után ott maradt folyadék (sárgatest) az ami feszít, és egészen mensiig kitarthat, ha épp nagyobb tüsző repedt, akkor azért érzed most intenzívebben. Semmi köze a terhességhez.


Előváladéktól, igen teherbe lehet esni, ráadásul jó időben voltatok hozzá így együtt... legalább ovu közelében védekeznétek normálisan, ha még nem szeretnétek gyereket.


Minden esetre ebben a szent pillanatban, semmilyen formában nem vagy még terhes. Aztán vagy leszel vagy nem, de az még idő, mire kiderül.

2020. szept. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem terhességi tünetet irtam bocs ha félreérthető voltam .arra vagyok kíváncsi hogy ilyen hamar lehetséges e a beagyazodas?
2020. szept. 7. 17:39
 6/6 anonim ***** válasza:
36%

Én meg leírtam, hogy 9. napon fejeződik be leghamarabb :D Tehát nem, nem lehetséges. A beágyazódás egy folyamat ami elkezdődhetett, de akkor még nem érzel semmit. Miután befejeződik kezdődik el a hcg termelődés.


Tehát a kérdésedre a válasz, hogy nem.

2020. szept. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!