Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt kérdés?

Ovulációs teszt kérdés?

Figyelt kérdés

Már több napja tesztelek, tegnap szúrkált is nagyon a hasam, de nem lett pozitív a teszt. Tojásfehérjés nyák 2 napig volt.

Ilyenek a tesztek:

[link]



2020. szept. 8. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát a facelle lh teszt nagyon szépen mutatja a pozitív napokat. Ezek közül sajnos egyik sem pozítiv. Érdemes tovább tesztelgetned, hátha még ezután lenne ovud.
2020. szept. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Egyik sem volt pozitív. Egyébként mindegyik leszteden jól látható a tesztcsíkod is, ami jelentheti azt, hogy folyamatosan nagy a szervezetedben az lh szint. Vagy más érzékenységű kellene, vagy van valami hormonális bajod.

Egyébként egy + ovulációs teszt nem garancia arra, hogy volt is/lesz is ovuláció.

2020. szept. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az ovulacios teszt nem mindenkinél megfelelő egyedüli módszer az ovulacio idejének megállapításához. Ha volt termékeny nyak is akkor valószínűleg akkor volt o.

Ha tudsz merj hőmérsékletet, és vezess gorbet! Együtt már nagyon jól beloheto!

Esetleg próbálj ki érzékenyebb tesztet!

2020. szept. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm 😊 Azt lehet tudni, hogy ez milyen érzékenységű? Mert akkor a következő ciklusra nézek érzékenyebbek :)
2020. szept. 8. 11:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetedben kevésbé érzékeny kellene, mivel az összes teszteden ott csík..
2020. szept. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja értem, köszönöm! :)
2020. szept. 8. 13:06
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]

A mai teszt egyértelmű pozitív lett 😊

2020. szept. 9. 07:00
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Igen, ez pozitív, de érdemes lenne délután is csinálni. Egyébként a hcg teszttől eltérően az lh tesztet délután kell csinálni.
2020. szept. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem a dokim javasolta a reggeli első vizeletet, mert nappal sokszor pisilek, nem nagyon tudom tartogatni 😊 Rendeltem tegnap olcsóbb 30as érzékenységű tesztet, majd azzal is csinálok, a facellet meghagyom reggelre.
2020. szept. 9. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!