Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire befolyásolhatja a...

Mennyire befolyásolhatja a teherbeesést egy korábbi abortusz?

Figyelt kérdés
2020. szept. 10. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Pszichésen nagyon. Fizikailag csak akkor, ha komplikáció volt.
2020. szept. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon féltem tőle 15 évig, hogy nem lehet gyerekem az abortuszom miatt. Lelkileg valóban nagyon nehéz volt megbírkózni az abortusz gondolatával akkor is és azóta is.

Mindkét alkalommal gyakorlatilag elsőre teherbe estem, amikor terveztük

2020. szept. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Missed ab.om volt (nem indult be a vetélés, egyáltalán), technikailag ugyan az. Ez volt márciusban, októberben fogant a lányom. Semmit se befolyásol, ha nem volt komplikáció.
2020. szept. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek belejátszik van akinek nem. Én ismerek olyat aki abortusz miatt nem tudott később teherbe esni, lombikkal se maradt meg a baba.
2020. szept. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semennyire. Missed ab műtètem volt, ami ugyanaz az eljàràs. Decemberben műtöttek, februàrban màr pozitìv volt a tesztem.
2020. szept. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!