Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki szeptember...

Van valaki aki szeptember 20-ra nem várja?

Figyelt kérdés
Osszuk meg egymással e pár nap tapasztalatait. 😊
2020. szept. 11. 12:31
 21/94 anonim ***** válasza:

Sziasztok Ani vagyok, így talán könnyebb lesz a beazonosítás 🤣

Csatlakozom. Szeptember 24 a következő menstruációm időpontja.

2020. szept. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/94 anonim ***** válasza:
75%

13-as vagyok, legyek mondjuk Eszti. :)

Nekem a PCOS sajnos nagyon régóta fennálló dolog, már kb 10 éve. Sajnos anno egy idióta nőgyógyászhoz jártam és nem vette komolyan - viccen kívül olyanokat mondott hogy azért ilyen mert nincs pasim. :o

Sokáig nem is volt terítéken a babatéma, de mikor a férjemmel házasodásra adtuk a fejünket akkor kezdtem el komolyan foglalkozni a ciklusommal ami akkor évek óta rendszertelen volt, és már akkor kezdtem érteni mit is jelent valójában a PCOS ("szivacsos", ahogy a dokim leírta) struktúra.


2018-ban nagy öröm volt hogy egy vizsgálat alkalmával nem látott a doki cisztákat. Majd köszönhetően a borzalmas munkámnak, 7 hónapra rá megint tele voltam cisztákkal és nagyon meg is híztam, IR eredményeim borzalmasak lettek, ez volt tavaly júniusban. :(

Ott hatalmas fordulatot vettem, és bár akkor 4 hónapja már próbálkoztunk a babával, úgy döntöttem, muszáj parkolópályára tenni egyelőre. Munkahelyváltás, kemény sport (tabata, kettlebell mellette Aviva), diéta, lelki dolgok rendberakása, erről szólt az elmúlt 1 évem.

Viszonylag hamar rendszeres lett a menstruációm, a mostani cukor- és inzulineredményem (meg a teljes vérképem) fényévekkel jobb mint a tavalyi, majdnem bőgtem örömömben amikor megláttam...


Kedden megyek a nődokihoz és nagyon izgulok hogy minden OK legyen, mert már 5. hónapja próbálkozunk ismét, és ha a hőgörbémnek hinni lehet, ovulálok is.

(Bocs ha hosszú volt, jólesett kiiírni magamból :))


Eszti

2020. szept. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/94 anonim ***** válasza:
100%

Legalább név nélkül tesszük, inkább itt mint a facebookon :)


Stella

2020. szept. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/94 anonim ***** válasza:
16os vagyok..nem szedtem fogamzásgátlót úgy hogy attól nem lehet :) ki mikorra tervezi a tesztelést? :) az elsővel a 11.dpon már pozitív volt esti vizeletből a teszt..de jelenleg úgy vagyok vele hogy legkorábban 19.én tesztelek
2020. szept. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/94 anonim ***** válasza:

Sziasztok

18-ára nem várom,11dpon szeretnék tesztelni,állítólag akkor már mutat is valamit.

2.baba lenne :)

5 hónapja próbálkozunk.


Dina

2020. szept. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/94 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Meg vannak a 3. napi véreredményeim. Azt mondta a doki hogy minden ok. Sajnos a 21 napira nem került sor, mivel alapból 11kor hívott be 😔 meggyőződésem volt hogy talál valamit és majd így akkor tudnak segíteni. De megnyugodhatok mert eddig minden rendben 😊
2020. szept. 14. 13:18
 27/94 A kérdező kommentje:
Úgyhogy még pár nap és kiderül sikerrel zárjuk e ezt a ciklust 😄
2020. szept. 14. 13:19
 28/94 anonim ***** válasza:
100%
14. vagyok. Kérdező, megy a drukk. És mindenki másnak is, aki mostanság tesztel 🤞. Én szombaton, vagy vasárnap tesztelek egyet. Sok reményt nem fűzök hozzá, nálam nem 1-2 nap eltérés van a ciklusok között, hanem hetek 😕😞. Remélem kiderül mi a gond. Most kezdjük a kivizsgálásokat.
2020. szept. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/94 anonim ***** válasza:
25ös vagyok,Szombaton tesztelek majd.
2020. szept. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/94 anonim ***** válasza:

11 dpon teszteltem egy CBvel, hát eloben látok valamit, de negatívak gondolom. Fotozhatatlan amit látok 😂 szóval valószínű hallicinalok.


Stella

2020. szept. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!