Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki szeptember...

Van valaki aki szeptember 20-ra nem várja?

Figyelt kérdés
Osszuk meg egymással e pár nap tapasztalatait. 😊
2020. szept. 11. 12:31
 31/94 anonim ***** válasza:

18as vagyok


Szerintem nekem par napon belul megjon. Fajnak a melleim es a hasam is gorcsol kicsit idonkent..😔

2020. szept. 15. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/94 anonim ***** válasza:

25ös vagyok

Szerintem nekem is meg fog jönni,görcsölget a hasam,ahogy minden menzesz elött. 😞

Bár az erős hányingert nem tudom hová tenni.

2020. szept. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/94 anonim ***** válasza:
52%

5os vagyok. En ma teszteltem, nem birtam tovabb 🙈🙈

Full negativ 9dpon. Tuti, h nekem is meg fog jonni.

2020. szept. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/94 anonim ***** válasza:

33-as, 9. dpo elég korai, még ne dobd be a törölközőt, lehet épp beágyazódás van folyamatban. :) 12.-13. között talán egy 10-essel már kimutatja.


28-as, átérzem a helyzeted, nekem is borzalmas ciklusaim voltak. Ami nekem nagyon segített, az Aviva torna beiktatása, és a krónikus stressz kiiktatása. A tornának is kellett 2-3 hónap hogy hasson, de utána pár nap eltérés volt pár ciklusig, manapság meg már max 1.


Én 22-re nem várom, megpróbálok csak hétfőn, vagy aznap tesztelni. A hőm egyelőre szépen fenn, remélem így is marad.

És nagy drukk megy mindenkinek, írjatok hogy alakult, az is segíti a várakozást nekem is :)


Eszti

2020. szept. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/94 anonim ***** válasza:

25-ös vagyok.

18-at is alig lehet kibírni,de a 22öt ilyenkor még nehezebb. 😬

Eddig nem vártam sose a megjövős napokat,mostmeg alig várom,hogy a nemvárt nap eljöjjön,kiborító a várakozás. 🤪

Aviva tornát csináltam sokat,mert cisztáim voltak és segített a menzeszemet is kicsit rendbehozni.

Szerencsére nem stresszelek,elfoglalom magamat,hogy kihúzzam 18.-áig,csak amikor néha rágondolok akkor rossz.


Minden menzesz elött görcsölni szokott a hasam,így ez abszolút nem meglepő,csak az erős hányinger,mert beteg se vagyok,de valószínű,hogy megfog jönni ahogy eddig is. 😔

Szorítok mindenkinek.🤞

2020. szept. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/94 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Ma nappalos vagyok, és szörnyen vagyok, folyamatosan szédülök 😔 remélem gyorsan elmúlik mert reggel 7kor már jelentkezett. Nem szeretnék beteg lenni 😢
2020. szept. 15. 10:36
 37/94 anonim ***** válasza:
Sziasztok, 15. vagyok. Én ma teszteltem, mert mint írtam, ebben a ciklusban 99%, hogy nem sikerült, ha meg mégis, akkor hamarabb fogant volna, így már kimutatná. Természetesen negatív lett, úghogy most már "várom" a menzeszt hétvégén, jövő hét elején. Kezdődnek a pms tüneteim is. Ez a hónap most így alakult, ez van, reméljük az ősz sikeres lesz :)
2020. szept. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/94 anonim ***** válasza:

4es vagyok

Sajnálom 15ös :/ szurkolok, hogy már a következő hónap sikeres legyen:)

Én majd csak 22-én tesztelek (21re nem várom), ha 22 negatív, akkor citromos vízen fogok élni, nehogy megjöjjön 25ig :D, esküvőre megyek .

Valakinek van esetleg bevált trükkje, hogyan lehet eltolni a mensit?

2020. szept. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/94 anonim ***** válasza:

Csajok, olyat mesélek hogy ilyen nincs is. :o

Ma voltam nődokinál általános vizsgálatra, hogy szervileg minden OK-e. Hozzátartozik, hogy vezetem a hőm és hosszabb ciklusaim vannak (36 nap), de, pont 22. nap előtt 3 napig gyönyörű nyák, aznap petefészekgörcs, másnap tankönyvi 0.4 fokos emelt alaphő, ami azóta, 8 napja is kitart, sőt feljebb kúszott, tiszta heppi voltam.


Erre a doki ma, azon túl hogy mindent rendben talált, látott egy 15 mm-es domináns tüszőt. Ma vagyok 30. ciklusnapomon... azt hittem lemegyek hídba ott helyben.

Oké, a pcos-emnek nyoma sincs, a vérképem is frankó, na de ez, hát teljesen leakadtam rajta.

Persze a doki finoman lehülyézett, de biztatott hogy akkor most 2 naponta legyen akció azért inkább higgyek az UHnak.


Én már semmit nem tudok... :)


Eszti

2020. szept. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/94 A kérdező kommentje:
Eszti, és az nem lehet, hogy több is érett ebben a ciklusban? Ilyet is hallottam már. Hátha ez sikerül pont 😊😍
2020. szept. 15. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!