Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki szeptember...

Van valaki aki szeptember 20-ra nem várja?

Figyelt kérdés
Osszuk meg egymással e pár nap tapasztalatait. 😊
2020. szept. 11. 12:31
 51/94 anonim ***** válasza:

Junius ota varok erre az idopontra. Szomoru... 🤷‍♀️

M.

2020. szept. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/94 anonim ***** válasza:
Melyik városba? Vagy mindenhol ilyen a helyzet?🙄
2020. szept. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/94 anonim ***** válasza:

Karcag

M.

2020. szept. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/94 anonim ***** válasza:

V vagyok.

Ma van a nem várt napja,nem teszteltem,úgyvagyok vele ha ma nem jön meg,akkor holnap tesztelek,szerencsére eddig nem jött meg,remélem így is marad és baba lesz..de sajnos egész nap görcsölget a hasam,a mindjárt megjön érzésem van.

2020. szept. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/94 A kérdező kommentje:
V, ne is mond, nekem szörnyű görcseim voltak egész délelőtt. Nem győztem a vécére járni. Hát nem tudom hogy és mit számoljak, ha a peteéréstől számolom a 14 napot akkor vasárnap, ha az elmúlt 8 hónapot nézem átlagolva akkor holnap van a nemvárt
2020. szept. 18. 17:39
 56/94 anonim ***** válasza:

Szia kérsező,én az átlagot szoktam nézni és eddig mindig megjött,fura lenne ha most változna meg.🤔 Remélem,hogy nem,de mindig számolok rá 1-2 napot,a biztonság kedvéért.

Nem merek tesztelni,a csalódás miatt.

Fél év alatt,sok csalódás ért.


Én is mindig rohanok wcre nézni,hogy jaj akkor most megjött és nem,de azért bevan készítve egy betét,ha mégis.


Szerintem várd ki a vasárnapot,utána tesztelj,de ez persze tőled függ 😁

2020. szept. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/94 anonim válasza:
Sziaztok ! Enis igy vagyok , holnapra nem varom , egesznap gorcsolgetek kozepen , betegnek lazasnak erzem magam . Remelem sikerul mindenkinek !
2020. szept. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/94 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Megy a drukk mindenkinek aki még "versenyben van", a többieknek pedig a következő ciklusra!


Ma jobbára jól voltam de elképesztően fájtak a melleim, ilyen sose szokott lenni. Most este én is, mint az 57-es, betegnek érzem magam, gyengének, kis orrdugulás. Be kellett mennem a városba, remélem nem szedtem össze valamit...

Vasárnap szerintem tesztelek egyet, addigra leszek hőgörbe szerint 13 DPO.


Eszti

2020. szept. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/94 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni titeket de influenza van.. ilyen megfazas fele
2020. szept. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/94 anonim ***** válasza:
14. + 28. Válaszoló vagyok, az egyszerűség kedvéért mostantól Tilda 🙂. Nekem ez elvileg a 12. DPO. Csináltam ma egy 25-ös tesztet, ami teljesen negatív. Tudom, nem sok értelme volt ilyen teszttel ilyen korán. De annyira hómező volt, hogy ez most kicsit kijózanított. Kicsit kezdtem reménykedni, de a korábban leírt okok miatt ugye nincs sok esély egyelőre. Szóval jobb, ha nem élek mesevilágban. Voltam vérvételen, néznek antimüllerin hormont is. Nagyon kíváncsi vagyok. Mindenkinek megy a drukk 🤞🤞🤞. Azért tesztelek majd egyet a 14. napon is. Nálam ez a nem várt időpont sem biztos, mert máskor is volt már + LH tesztem, mégsem lett mensi a várt időben, tehát valószínűleg nem repednek a tüszők. Remélem kiderül végre valami. Kitartás nektek!
2020. szept. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!