Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyiknek hinnétek jobban?...

Melyiknek hinnétek jobban? Ovulációs teszt vagy hőgörbe?

Figyelt kérdés

[link]

Ovulációs teszt 9.én volt pozitív, 10én negatív.

A hőmérsékletem 8.án esett le és a hőgörbe program is oda húzta be. Szerintetek melyik a pontosabb?



2020. szept. 15. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9.-en repedt a tuszod szerintem.
2020. szept. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hogorbenek. Nálam pl mikor terhes lettem nem lett pozi ovuteszt, de a ho szépen mutatta az ovulaciot.

Az Lh teszt nem az ovulaciot mutatja hanem az lh szintet, a ho viszont az ovilaciot.

2020. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ovu tesztem : [link]

Köszönöm az eddigi válaszokat, nyugodtan írhattok még :)

Régóta mérem a hőmet, ovutesztelni még csak pár hónapja, de eddig egybe esett mindig.

2020. szept. 15. 20:17
 4/12 anonim ***** válasza:
"Mit mond" a nyákod? És a megérzésed?
2020. szept. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nyákom ott volt ahol E betűk vannak (egg withe)
2020. szept. 15. 20:54
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes, én együtt venném a kettőt, de nem ezen az egy napon fog múlni bármi is :D Lehet előtte este is pozi volt az ovu teszt, csak akkor már nem nézted. 12 órán át az lehet.


Lényegen nem változtat, LH csúcsod volt és görbe alapján repedt is.


Bár erre mondhatom azt is, hogy nekem szép görbével még csak pete sem érett XD ez ultrahangon derült ki.

2020. szept. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Bocsi az offert kerdezo!

Utolso, megkerdezhetem, hogy ez, hogy derult ki? Tobbszor olvastam mar errol, hogy a gorbe becsapta a noket, ill forditva is!! Hogy volt peteérés a gorbe szerint de UHon nem tudtak elcsípni es terhesseg lett belole. Te minden nap jartal kovetesre, es igy sikerult? Vagy, hogy zajlik ez?

2020. szept. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tizedikén volt ovud.
2020. szept. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

7es itt le van írva, ha LH tesztet használsz, és pozitív, 93%az esélye hamatosan ovulálsz:

[link]

Én ezért mindkettőt alkalmazom :)

Végülis úgy néz ki, de még nem akarom elkiabálni, hogy a görbének volt igaza, és a 8.dpo-n vagyok. Ma lett egy halványka one step tesztem :)

2020. szept. 16. 09:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez negatív ovu teszt, a tesztcsík kicsit halványabb a kontrollcsíknál. Akkor pozitív, ha ugyanolyan erős vagy erősebb.
2020. szept. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!