Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen az a bizonyos hasszurka...

Milyen az a bizonyos hasszurka ? Bovebben lent

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom hogy , sokan erzik mielott megtudjak hogy , terhesek . Hol erzitek ? Es megis milyen ez az erzes ? A hasatokba oke , de pontosan hol ? Kerlek valaki irja le 😁

2020. szept. 18. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pms és terhességkor is ugyanazt a késszerű hirtelen beszúrást éreztem középtájon, a méhemnél lent. 9.hétig tartott a terhességem alatt.

Olyan érzés, hogy belenyilall, majd görcsöl fél percig de nekem az nagyon erős volt, volt, hogy le kellett feküdnöm, jajgattam. Ez volt napi 5-6x aztán elmúlt. Amíg nincs vérzés, normális, magnéziummal jobb volt.

2020. szept. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
En csak akkor erztem mikor felalltam valahonnan. Kb mintha hatalmas kovek visszahuztak volna a mehem. De igazabol erre se biztos,hogy felfigyelek ha nem tudom, hogy terhes vagyok. A pozi teszt utan en annyira figyeltem mindenre, hogy szerintem azt is ereztem ahogy aramlik bennem a ver. Igy visszagondolva fogom a fejem😃😃
2020. szept. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Van a bizonyos szurka érzés ami a petefészeknél van, tehát egyértelmű jobb vagy bal oldali szurka. Na az nem terhességre utal. Az csupán azért van, mert az tüszőrepedés után ott maradt folyadék feszíthet. Ez mensivel távozik, terhesség esetén meg tovább marad. Terhességnél amit érezhetsz és lehet gyanús, ha köldök alatt tenyérnyi részen érzel szurkálást, feszülést, izomláz szerű húzódást, enyhe mensi görcsöt, de kifejezetten csak ott. Ha már teli alhassal érzed akkor az inkább mensi. De lényegében ezt azért nehéz megkülönböztetni. Van aki soha semmit nem érez van aki néha érez furcsákat van aki terhesen érzi, van aki baba nélkül is. Egyszerűen nincs olyan tipikus tünet ami csak terhességre jellemző. Az egyetlen az a vérzés kimaradás ami már jelezhet terhességet, de mint tudjuk bármitől késhet, így még az sem 100-os tünet.
2020. szept. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat mindenkinek !!! Holnap kellene megjonnie de mondjuk nekem kozepenis es a petefeszkeimnel is szur 🤣😊 egyebkent nem szokott kozepen ezert erdekelt .
2020. szept. 18. 10:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!