Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött, de pozitív a teszt....

Megjött, de pozitív a teszt. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Ugyan a megszokott komolyabb görcsök nélkül, de a szokványos színben, erősségben megjött. Nagyjából poénból lőttem el egy kínai filléres tesztet egy reggel miután megérkezett a csomag. Halványan ugyan, de pozitív lett. Ez nem hagyott nyugodni, úgyhogy vettem 3 féle tesztet egy drogériában és kb. két nappal később azok is két csíkosak. Sokkolódtam. Terveztük, de azt vártam, hogy egyértelmű jelként el fog maradni a menzeszem, beletörődtem, amikor megjött. Talán a görcsökön felül annyi különbség volt, hogy 1-2 nappal gyorsabban vége lett (5-6 nap helyett 3-4 nap) és a szokottnál is sokkal többet jártam pisilni az utolsó napokban. Most ez hogy lehet? Járt más is így? Mikor mentetek orvoshoz?
2020. szept. 18. 19:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Nekem se maradt el megis itt van a gyerekem mellettem 🙂
2020. szept. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Kémiai terhesség.
2020. szept. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%

Kémiai lesz nagy valószínűséggel. Nekem nagyon halvány tesztjeim voltak, megjött a havim, de reméltem csak vérzés...csináltam tesztet erősebb lett... másnap viszont sajnos erősen megvolt a mensim és csináltam még egy tesztet az már negatív volt.


Ha biztosra akarsz menni vársz egy két napot és újra tesztelsz, de ha normálisan megvan akkor szinte biztos, hogy kémiai volt. Ha pedig erősödne a teszt irány a doki, mert méhen kívüli is lehet vagy akármi más gond.

2020. szept. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Bocsiii 3.vagyok most olvastam végig a kérdésed. Így nem pontos a válaszom, ha erősödnek a tesztjeid a vérzésed miatt irány a doki biztos ami tuti.
2020. szept. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem írta, hogy erősödnek, csak azt, hogy pozitív.
2020. szept. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam tesztel még és akkor, ha erősödne.
2020. szept. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Olyan is van, hogy csak egy része válik le a nyálkahártyának. Ott, ahol beágyazódott a petesejt, az megmarad.
2020. szept. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Méhen kívüli terhesség is simán lehet. Én is így jártam. Pozitív teszt mellette menszi. Aztán kiderült, amikor már nagyon fájt, hogy méhen kívüli. Meg ugye mindig teszteltem és egyre erősebb lett a csík. Nekem is rövidebb volt a ciklusom. Remélem, hogy neked csak egy kémiai,de leginkább azt, hogy maradt a baba és méhen belül.
2020. szept. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 2 hónapig "megvolt" terhesen,nekem is azt mondta akkor az orvos,hogy egy része válik le a nyálkahártyának,de a baba megmaradt semmi baja nem lett szerencsére.

Ugyan abban az időben volt vérzésem,ugyan annyi volt mennyiségileg is,színben is,talán kicsit rózsaszínesebb,de rendesen véreztem,nem kicsit,5-6 napig tartott,ezt 2 hónapig,majd majd a 2 hónap után kezdtem el rosszul lenni, akkor csináltam egy tesztet ami pozitív lett,utána már nem is jött meg.


Szerintem menj majd dokihoz,azért nézzen rá ne hogy valami baj legyen mégis.

2020. szept. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
En azert bejelentkeznek a dokimhoz egy ultrahangra. Mondjuk a leheto leghamarabb. Elmondod mi volt sztem megneznek hetfon. Bar ha eros pozi esetleg holnap, akkor en lehet ugyeletre mennek.
2020. szept. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!