Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki akinek van siker-storyj...

Valaki akinek van siker-storyja? Görcsölt, fájt a dereka, kemény pms tünetek és mégse jött meg és baba lett?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jó lenne egy-két ilyen történetet olvasni ahol minden jel arra utalt, hogy meg fog jönni és mégis baba lett belőle! Sorstársaimmal akik minden hónapban izgulunk e miatt szívesen olvasnánk azt hiszem😇

#terhesség #görcs #PMS #próbálkozás #Így is sikerült #Baba lett
2020. szept. 19. 19:08
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Menzesz görcsök voltak ovu után 7-8.napon, főleg éjjel, aztán szintén nagyon fájt a derekam és a hasam is, amikor meg kellett volna jönnie, sőt utána még egy héttel is, csak talán kicsit más jellegű volt.
2020. szept. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
És mikor teszteltél először hányadik dpon? Hány naposak a ciklusaid?
2020. szept. 19. 19:20
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden hónapban erős pms tüneteim vannak. Most várandós vagyok 2hónap. Szokásosan ugyanakkor kezdett görcsölni a hasam mielőtt meg kellett volna jönnie 10nappal előtte. Futni is jártam így unagyúgy néha meg kellett állnom úgy görcsölt mint bármikor eddig. Aztán annyi volt a furi h ez 5nap alatt abba maradt. Kíváncsiságból néztem egy tesztet azaz nemvárt előtt 5nappal és +lett. Végig azt vártam h tuti csak kémiai és meg fog jönni, mert előző terhességem sem természetesen sikerült, de nem 😊💕
2020. szept. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok, 10.dpon pozitiv lett a teszt, az a ciklus 30 napos lett volna, 17.napon volt ovum. Amugy 28-30naposak voltak.
2020. szept. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Én is ma vagyok a 10.dpon 30as ciklusokkal, de negatív lett ma😭 3as jó ezt hallani vagyis olvasni🤗 gratulálok! Nekem mindig mikor ilyen van meg is jön 😔 1es mennyi idős kismama vagy? Vagy esetleg már meg van a babád?
2020. szept. 19. 20:13
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok, még csak 6 hetes 2napos :)
2020. szept. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Gratulálok 🤗 Bárcsak nekem is sikerülne 😇😢
2020. szept. 19. 20:36
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Én is görcsöltem, 1 hét késés után teszteltem, mert végig azt hittem, hogy mindjárt megjön, teljesen olyan volt, mint bármelyik mensi előtt. Aztán leugrott a második csík, most 34 hetes vagyok.
2020. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
9es gratulálok Te már lassan a finishben vagy🤗 még van 4 napon a nem vártig, de úgy érzem minden pillanatban megjöhet!
2020. szept. 19. 20:44
 10/38 anonim ***** válasza:
4%

Ez nem primitívség. Hogy lehet sikersztoriként emlegetni egy létrejött terhességet? Két sejt egyesül, ami egy (jobb esetben) kellemes együttlétből származik, és egy életet hoz létre a természet.

Az, hogy agyba főbe ellháteszteltek, időre szeleltek meg hőt méregettek, akkor sem a ti érdemetek lesz a baba. Nem a ti sikeretek, meg egyáltalán nem siker kérdése.

A primitívség ott kezdődik, ha valaki képes időre dugni.

2020. szept. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!