Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
kb 1 hete szombaton együtt voltam a párommal, rá keddre már megjött, amit nem értettem mert 9 nappal előbb jött meg. suliba szépen elkaptam közbe egy influenzát, péntek óta nem vagyok suliba. viszont iszonyatosan görcsöl a hasam, ráment a derekamra is, és azon tanakodom, hogy vagy felfáztam, vagy esetleg a tampon rosszul felhelyezése miatt rossz ennyire, / mert terhes vagyok, bár mindketten úgy emlékszünk, hogy nem volt meg "a dolog", úgyhogy mégis hülyeség de attól még parázok🥺

2020. szept. 22. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy hét nem elég ahhoz, hogy terhességi tüneteid legyenek, szóval minden mástól lehet bajod, de attól nem. A menzesz kb. a legbiztosabb jele annak, hogy nem vagy terhes! Vegyél drogériában, vagy áruházban terhességi tesztet, és vasárnap reggel pisild le. Utána megnyugodhatsz, hogy csak 1 csík van... :)
2020. szept. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Igen terhes vagy,nyugi.
2020. szept. 22. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
94%

Védekeztetek?

Igen-> nem vagy terhes

Nem-> terhes lehetsz..

De írod, hogy megjött, akkor mi a kérdés?

Biológiát tanulnál inkább szex helyett, mert ilyen alapokkal nem kéne ezt csinálni...

2020. szept. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!