Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki más is ma a 9. DPO-n?

Van valaki más is ma a 9. DPO-n?

Figyelt kérdés

Egy hónapja napi egy Inofolic - ot iszok, a D-vitamint régebb óta szedem.

13-án az Ovu teszt ről majd' leugrott a csík.

Ma vagyok elméletileg a 9. DPO-n.

Napok óta szúrkál a petefészkem, 2 napja (6-7 DPO) szédelgek is, 3 (5-6 DPO) napja olyan ólmos fáradság van rajtam, hogy leírni se tudom, de éjszaka nagyon nehezen tudok elaludni.

A melleim nyomásra fájnak,a lépcsőt lefelé gyorsan nem bírják.

Más is tapasztal hasonlókat?

28-án kellene megjönnie.



2020. szept. 23. 14:13
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
50%

Mikor értitek meg, hogy ilyenkor még nincsenek terhességi tünetek, ezeket csak bebeszélitek magatoknak?


A szervezetetek még akkor is épp csak elkezdett kb. ma hormont termelni, ha teherbe estetek, 5-6. DPO-n még a beágyazódás sem volt meg, mitől lenne tünetetek?


Esküszöm, megértem, hogy szeretnétek babát, de ne kínozzátok már magatokat ilyen hülyeséggel, hogy mindenbe terhestünetet láttok, miközben még terhesek sem vagytok.

2020. szept. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
45%
Igaza van #1-nek. Ilyenkor mèg èpo csak megkezdődik a beágyazódás, ha megkezdődik. Terhessègi tüneteinek nagyon korai.
2020. szept. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

Írtam én olyat, hogy terhességi tünet?

Ezeket tapasztaltam, ezek azok a dolgok, amiket észrevettem magamon.

2020. szept. 23. 14:42
 4/49 anonim ***** válasza:
27%
De ha nem tartod valamiféle terhességi tünetnek, akkor milyen alapon kötöd össze azzal, jelenthet-e terhességet? Mert nyilván ez a kérdés célja.
2020. szept. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:

Nem voltam még terhes, nem tudom, hogy milyen.

Összekötöm, mert eddig pozitív ovu tesztem sem volt...

Tapasztalatokat gyűjtök, mert sajátom ilyen témában nincs.

2020. szept. 23. 15:04
 6/49 anonim válasza:
100%

Szia kérdező!

Én a 10. Dpon vagyok, de én semmit nem érzek, még a melleim sem érzékenyek, pedig eddig minden menstruaciókor nagyon érzékenyek.

Drukkolok! 🙏

2020. szept. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim válasza:
100%
Szia. Nekem 6. Dpo szurkálást én is érzek, fáradt is vagOk nagyon,sokat járok pisilni, a mellem kezd feszülni, de ezek lehetnek mesi jelek is..... de bízom benne h baba lesz... bár itt mindenki azt írja h ilyenkor meg nincs tünet....🙁
2020. szept. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
A progi es osztrogen szint emelkedesevel jarnak ezek a tunetek amiket tapasztalsz :) nekem is van kb 7.dpotol, de van, hogy elobb. Nekem meg a mellbimbom is erzekeny lesz ovu utantol. Valo igaz, ezek siman tipikus terhessegi tunet "erzesek" (van mar gyerekem igy tudom milyen), de sajnos csak a hormonok miatt erzed. Ha nem jon meg, es maradnak a tunetek akkor mar lehet gyanakodni :)
2020. szept. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a második gyerekre gyúrunk. Szombatra nem várom. Ma vettem ovu tesztet, ha mégis megjönne.

Sokat fáj a hasam és derekam, de lehet más bajom van. Ha nem jön meg, vasárnap tesztelek. Nekem az első gyereknél sem voltak tünetek. Mindenki más. Kedves kérdező, majd írd meg mi lett 28.-án. 🙂

2020. szept. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Én ma elvileg 8.dpo... semmit nem érzek, de imádom olvasni mások miket tapasztalnak 😅 két hónapja én is éreztem mindenfélét, de végül megjött...úgyhogy én már letettem erről, akkor nagyon nagy csalódás volt, pedig csak 2. próbálkozós hónap volt...

ennek ellenére nagyon pozitív vagyok, de nem görcsölök már rá...elsejére nem várom és csak akkor tesztelek! 🙂 Drukkolok mindenkinek!!☺️

E.

2020. szept. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!