Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » "Mindjárt megjön" érzés,...

"Mindjárt megjön" érzés, hasszúrkálás, nyilalás feszülő mell, negatív teszt Lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés

A nemvárt két napja késik, előtte egy héttel arra keltem, hogy iszonyatosan fáj a hasam, görcsöl, nyilal mindjárt megjön de ez reggelre elmúlt. Onnantól kezdve minden nap úgy érzem változó napszakokban, hogy mindjárt megjön. A nemvárt napján reggel elkezdett fájni, feszülni a mellem. De nem jött meg és azóta sem. Tesztet csináltam,a nemvárt nap első napján - délután - negatív!

Peteérés naptárat nézve pont azon a napon kezdődhetett a beágyazódás. Testhőt sosem mértem.

Nem görcsölök rá, nem is gondoltam rá, csak a tünetek tűntek fel,amik nem megszokottak. Persze ha jönne, nagyon örülnénk neki.

Mindig aznap szoktam csak görcsölni... Nem pedig előtte egy héttel.

Vannak valakinek hasonló tapasztalatai akinek végül csak baba lett ebből?



2020. szept. 24. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a menstruáció várt napja után 4 nappal is negatív volt a teszt, mivel úgy voltam vele, ennek már biztosnak kell lennie, így valószínűleg jó az eredmény, a következő tesztet csak a következő esedékes menstruáció kimaradása után csináltam meg (gyógyszert szedtem előtte, és úgy gondoltam, hogy amiatt marad ki, hogy akkor hagytam abba, készültem nőgyógyászhoz, hogy gyógyszer abbahagyása után nem jött meg, de a teszt is negatív, tud-e rá felírni valamit, ami helyre állítja). Ekkor már pozitív lett a teszt, majd csináltam még egyet, azt a digitálisat, ami megbecsüli a hetet, aszerint (azóta pedig a nőgyógyász szerint is) pedig az első tesztnek is pozitívnak kellett volna lennie.
2020. szept. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azta mindenit! Gratulálok! :) így akkor meg sem lepődnék már semmin :) de majd kiderül. Pár napot várok, ha nem jön meg akkor tesztelek megint, és ha az is negatív lesz akkor elegedem (megpróbálom) egy időre és úgyis adja magát majd.

Te mit éreztél azidő alatt amíg nem tudtad biztosra?

már még született a baba? :)

2020. szept. 24. 19:04
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Én most vagyok úgy, mint az 1.válaszoló. Szept. elején kellett volna megjönnie, nem várt napján negatív teszt, utána rá pár napra szintén. (Az egyik facelle teszten vaku fény alatt derengett valami, de a többi negatív teszt miatt elengedtem.) Nemsokára kellene ismét megjönnie, gondoltam tesztelek és pozitív lett. Orvosnál még nem voltam, 1 kimaradt menzesz "nem jelent semmit".

Semmilyen tünetem nem volt/nincs.

2020. szept. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hűha :O Gratulálok a babához! :)) Mikor mégsz orvoshoz? Majd írj, hogy mizu :)

Nem izgultál, hogy nem jön meg és a teszt sem mutat semmit? Hogy vajon mi lehet vagy mitől lehet? Engem ez zavar most a legjobban.

A mellem már nem fáj annyira - lehet azért mert a végén járok/járnék már a nem vártnak, de este megint tompán fájt a petefészkem környékén...megint elhittem, hogy na majd most..azóta sem. A hasam úgy fel van puffadva, hogy már a munkahelyem is megkérdezték, hogy híztam? :D

A puffadás szokott lenni nemvárt előtt egy nappal, de már több mint egy hete úgy nézek ki mint egy lufi :D

2020. szept. 25. 09:26
 5/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, azt hittem a gyógyszer mellék hatása, és simán "kimarad". Éreztem egy idő után, még a második teszt előtt mell érzékenységet, hasi görcsöt, de azt mondták, hogy ez a menstruáció előjele lesz csak.


Nem született még meg, most vagyok 3 hónapos :)

2020. szept. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Boldog babavárást! :)
2020. szept. 26. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!