Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Trimesztert 1-et szedek már...

Trimesztert 1-et szedek már egy hete. Lehet tőle hányingerem? (Baba még biztos nincs.) Mi a véleményetek a Trimeszterrol?

Figyelt kérdés
2020. szept. 26. 11:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Azt szedtem végig. Semmi mellékhatása nem volt.
2020. szept. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
Amikor azt szedtem, olyan éhségrohamok jöttek rám, hogy azt hittem, hogy elájulok. Aztán amikor váltottam, akkor elmúlt a dolog, azért gondolom, hogy attól volt. Még most is van egy fél dobozzal belőle, nem szedtem he végig. Szerintem simán lehet, hogy neked is bántja a gyomrod.
2020. szept. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A komplex vitaminok okozhatnak hanyingert. Nekem az osszes terhes vitamintol mindjart hanyok erzesem volt. Fuggetlen ciklustol. Ki lehet kuszobolni,ugy, hogy megfelelő idoben veszed be. Tapasztald ki,hogy neked reggeli elott,utan,kozben, vagy este lefekves elott jobb e. Nekem asszem este vacsi utan volt a legjobb.
2020. szept. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Nekem az Elevittől van, ha nem reggel veszem be. És azt is kitapasztaltam, hogy ha vízzel veszem be jön a hányinger, ha valamilyen gyümölcslével, akkor semmi bajom. Egyébként csak tervezzük a babát, de én megfigyeltem magamon, hogy sokkal energikusabb vagyok, amióta szedem, nem vagyok annyira fáradékony, reggel könnyebben kelek. Szóval valami vitamin hiányom biztos volt, amit ez kompenzált. :)
2020. szept. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%
Igen okozhat hányingert, nekem elevittől is és ettől is volt. Sőt hánytam is tőlük ha reggel éhgyomorra vagy 2 falat keksszel vettem be...még nem terhesen is
2020. szept. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%
Én a trimesztertől durván hánytam. Ladeevit extrára cseréltem, azzal semmi gondom nem volt.
2020. szept. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%
Nekem volt émelygés és szédülés is a trimesztertől mikor elkezdtem. Szerencsére elmúlt 2-3 hét után.
2020. szept. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
58%
Nekem semmi mellékhatás nem volt tőle.
2020. okt. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is folyton hányingerem volt tőle, váltottam másra, azóta semmi gondom. :-)
2020. okt. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%
Szintén az elevittől olyan hányingerem volt, azt hittem elhanyom magam..
2020. nov. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!