Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 24re nem vártam azóta se jött...

24re nem vártam azóta se jött meg..Tegnap reggel sok viz szerű cucc fojt le a lábamon.. Lehet most van peteérés ovu?

Figyelt kérdés
Mert ez normális lenne ha rendszertelen és vérzés helyett ovum lenne vagy most akkor hogy tudok ciklust számolni igy
2020. szept. 27. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Ej... Semmi extra nincs késik a mensid. Ergó hosszabb a ciklusod, ha megjön megtudod milyen hosszú. Vagy csinálj egy tesztet, hátha terhes vagy. A lefolyó cucc igen fura, mert terhesen is bő folyása van az embernek, de nem folyik le a lábon... esetleg bepisiltél vagy valami... Egyik folyás tipus sem folyik le a lábon, max szex után a sperma.
2020. szept. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1es..pisi biztosan nem volt, sperma sem mert nem voltunk együtt.. Ezért furcsa hogy mi lehet hiszen most vérzésnek kellene hogy legyen.. Teszt negatív egyenlőre
2020. szept. 27. 12:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem ovunal szokott ilyen lenni
2020. szept. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor lehet ovud volt most és két hét múlva lesz csak mensid.
2020. szept. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi csajok..akkor már csak annak kell kiderülnie hogy sikerült e a mai akciónk🤭🤣de azt megtudom pár héten belül.. 👏👏
2020. szept. 27. 17:02
 6/9 A kérdező kommentje:

Sajnos ilyen lett sokadik pisi délutánibol.. 😭 [link]

[link]

2020. szept. 29. 19:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor nincs baba. Sajnálom.
2020. szept. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is hidd el... 😭De még nem jött meg, de erős folyásom van. Nem értem mitől pedig most mensinek kéne lennie
2020. szept. 29. 21:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Felfáztál, vagy valami más baj van odabent, vagy a hormonjaid vacakolnak... én elmennék dokihoz. Baba ugyan nincs, de nehogy valami gubanc legyen.
2020. szept. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!